Trwa ładowanie...

Fani zarzucili Gessler, że jest niesprawiedliwa wobec dzieci. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać

Gwiazda TVN wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcie z córką. Jedna z obserwujących zarzuciła jej faworyzowanie Lary.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Fani zarzucili Gessler, że jest niesprawiedliwa wobec dzieci. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekaćŹródło: Instagram.com
d1oolsu
d1oolsu

Magda Gessler w dosyć swobodny sposób używa mediów społecznościowych i nie zastanawia się zbyt długo zanim opublikuje coś w sieci. Również dzięki swojej spontaniczności i temperamentowi zyskała tak wielu fanów. Gwiazda wrzuciła na Instagram zdjęcie z córką, myśląc pewnie, że wzbudzi ono pozytywne emocje. Tymczasem nie było tak kolorowo.

- Jestem ciekawa, dlaczego tak często wspomina Pani Larę u siebie na profilu, a swojego syna tak rzadko? - zapytała podejrzliwie jedna z fanek, sugerując, że Magda faworyzuje córkę.

Restauratorka szybko odpisała w dość emocjonalnym tonie.

- Tadek jest bardzo skoncentrowany na swoich kulinarnych odkryciach... Media traktuje z szacunkiem i dużym dystansem - wyznała.

Rzeczywiście dotychczas syn Magdy Gessler i dziennikarza Volkharta Mullera unikał rozgłosu. Tadeusz w przeciwieństwie do siostry Lary stronił od show-biznesu. Ostatnio pojawiły się jednak doniesienia, że 35-latek dostał swój program na antenie TVN Syle, który będzie poświęcony zdrowemu odżywianiu. Wygląda więc na to, że Muller niedługo wkroczy na stołeczne ścianki.

d1oolsu

Magda Gessler najwyraźniej nieco zreflektowała się po słowach fanów i zamieściła na Facebooku zdjęcie obojga swoich dzieci.

Jesteście gotowi na kolejnego celebrytę z klanu Gessler?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1oolsu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oolsu