Trwa ładowanie...

Felicity Huffman z serialu "Gotowe na wszystko" w więzieniu. To kara za łapówkę

Felicity Huffman, jedna z głównych aktorek serialu "Gotowe na wszystko", stawiła się w więzieniu. Musi odsiedzieć wyrok za wręczenie łapówki, która miała zapewnić jej córce miejsce na uczelni.

Share
Felicity Huffman z serialu "Gotowe na wszystko" w więzieniu. To kara za łapówkęŹródło: Getty Images
dzhgzlr

Felicity Huffman właśnie rozpoczęła odsiadywanie wyroku 14 dni pozbawienia wolności w zakładzie karnym niedaleko San Francisco. Gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" została skazana za wręczenie łapówki władzom najbardziej prestiżowych uczelni w USA. Dzięki temu jej córka miała mieć zapewnione miejsce na jednej z nich. Co więcej, o oszustwie matki dziewczyna nic nie wiedziała.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

- Jestem w pełni świadoma swojej winy, żałuję swoich czynów oraz wstydzę się tego, co zrobiłam. Wstydzę się cierpienia, jakiego przysporzyłam swojej córce, mojej rodzinie, moim przyjaciołom, moim znajomym oraz społeczności edukacyjnej. Chciałabym ich przeprosić. Chciałabym w szczególności przeprosić studentów, którzy ciężko pracowali, by dostać się na uczelnię oraz ich rodziców, którzy wykazali się ogromnym poświęceniem, by wspierać swoje dzieci - przyznała Huffman wiosną tego roku.

Felicity Huffman jest jedną z 40 osób, które zostały oskarżone w związku z aferą łapówkarską. Aktorka jest też jedną z najbardziej znanych zamieszanych. Pieniądze mieli dostać rektorzy takich uczelni jak Yale czy Stanford. Kwota przekazywana przez Huffman była jedną z mniejszych Dzięki porozumieniu i wyrażeniu skruchy wyroki nie są zbyt wysokie, maksymalnie do kilku miesięcy pozbawienia wolności.

dzhgzlr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzhgzlr