ycipk-2qu7ci

Fergie odstrasza natrętów. Nosi gaz w widocznym miejscu

Fergie można było ostatnio spotkać na wzgórzach Santa Monica, gdzie wybrała się na samotną wycieczkę. Nie towarzyszył jej żaden ochroniarz, ale wokalistka była przygotowana na ewentualne zaczepki lub kontakt z dziką zwierzyną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fergie jest od dwóch lat w separacji z ojcem swojego jedynego dziecka
Fergie jest od dwóch lat w separacji z ojcem swojego jedynego dziecka (Getty Images)
ycipk-2qu7ci

44-letnia gwiazda znana głównie z występów z Black Eyed Peas wybrała się na przechadzkę po wzgórzach Santa Monica. Ubrana cała na czarno wyglądała jak przeciętna turystka, ale wprawne oko paparazzi dostrzegło w niej znaną wokalistkę, która od dłuższego czasu toczy sądową batalię z mężem. Szczególną uwagę przykuwał drobiazg przymocowany do prawej ręki Fergie.

Forum
Podziel się

Był to gaz pieprzowy, którego piosenkarka nie schowała do "nerki" trzymanej na plecach. Opaska z gazem przymocowana do przedramienia z jednej strony działa jako straszak na ewentualnych natrętów. Z drugiej strony, kobieta mogła po niego szybko sięgnąć, gdyby na jej drodze pojawiło się jakieś dzikie zwierzę.

ycipk-2qu7ci

W górach Santa Monica Fergie mogła się natknąć na wiewiórki, świstaki i króliki, ale także rysie, kojoty, lisy, a nawet kuguary.

Obejrzyj: Edyta Górniak atakuje Cleo: "Załatwiłam jej pracę w "The Voice Kids". Nigdy mi nie podziękowała"

Fergie po latach sukcesów odnoszonych z formacją Black Eyed Peas rozstała się z zespołem w 2018 r. Nagrała także dwa solowe albumy, ale ostatni pojawił się 2 lata temu. Od tamtego czasu głośniej jest o jej sporze z mężem i ojcem 6-letniego syna niż o karierze muzycznej.

ycipk-2qu7ci

Zobacz także: Fergie powtórzyła historię Edyty Górniak. Amerykanie długo nie zapomną jej wykonania hymnu

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qu7ci

ycipk-2qu7ci
ycipk-2qu7ci