Trwa ładowanie...
dzdeahq

Fest Festival już lada dzień. Oto nowy headliner

Już w piątek 23 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim rozpocznie się pierwsza edycja Fest Festivalu. Na chwilę przed rozpoczęciem festiwalu organizatorzy ogłosili nowego headlinera - Schoolboy Q.
Share
Na Fest Festival przyjadą gwiazdy z 20 krajów
Na Fest Festival przyjadą gwiazdy z 20 krajówŹródło: Materiały prasowe
dzdeahq

Nowy headliner Fest Festivalu to jeden z czołowych kalifornijskich raperów, a także reprezentant wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest także Kendrick Lamar czy Jay Rock. Szerszej publiczności Schoolboy Q dał się poznać w roku 2011, kiedy wydał pierwszy album pt. "Setbacks”. Od tamtej pory ukazały się także takie tytuły jak "Habits & Contradictions”, "Oxymoron”, "Blank Face” oraz wydany w tym roku "CrasH Talk”. Artysta zastąpił zespół Wu-Tang Clan, który odwołał swój koncert.

Zobacz też: Czas na Śląsk. Oto 5 powodów, żeby wybrać się na Fest Festival

Kup bilet już dziś!

dzdeahq

Bilety na wydarzenie można cały czas zakupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych za ponad 90 artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Jest również opcja biletów jednodniowych, które są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei wejście na camping to koszt jedynie 100 złotych.

Zobacz też: Wkrótce startuje najgorętsze wydarzenie tych wakacji - FEST Festival 2019!

Wejściówki będzie można kupić również na terenie festiwalu w cenie 199 złotych – bilet jednodniowy oraz 299 bilet – dwudniowy.

Więcej informacji: www.festfestival.pl
Promotor: Follow The Step

dzdeahq

Podziel się opinią

Share
dzdeahq
dzdeahq