Trwa ładowanie...
d1mywqe

Festiwal w Jarocinie zmieni repertuar? Pojawiły się nieoficjalne informacje

Formuła festiwalu w Jarocinie może ulec zmianie. Na razie są to nieoficjalne informacje, ale fani muzyki rockowej już czują się zawiedzeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal w Jarocinie - zmiana formuły
Festiwal w Jarocinie - zmiana formuły (iStock.com)
d1mywqe

Festiwal w Jarocinie był organizowany już w latach 70. Dzisiaj jest określany mianem kultowego i co roku przyjeżdżają tłumy fanów muzyki rockowej z całej Polski. W 2018 r. organizatorzy lekko zmienili formułę, zapraszając na koncerty przedstawicieli różnych gatunków.

ZOBACZ WIDEO: Festiwal w Jarocinie kiedyś i dziś

Impreza odniosła umiarkowany sukces, a fani sądzili, że większych rewolucji już nie będzie.

d1mywqe

- Zmiany na pewno będą. Jarocin zawsze był otwarty na różne gatunki muzyczne. Kiedyś festiwal miał nazwę MMG czyli "Muzyka Młodej Generacji". W Jarocinie grano najnowsze trendy muzyczne – powiedział Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina w rozmowie z portalem wlkp24.info.

PRZECZYTAJ: Jarocin Festiwal 2018 już za nami! Sprawdź, co wyróżniało tą edycję

W tym roku imprezę ma organizować Fundacja Animacji Społeczno-Ekonomicznych w Jarocinie. Odbędzie się ona w dniach od 12 do 14 lipca. Jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi na scenie.

ZOBACZ TEŻ: Pol'and'Rock Festival 2018: seks, piach i rock and roll

Niewątpliwie jednak w ostatnich czasach znowu ogromną popularnością cieszy się disco polo, co nieco martwi dotychczasowych bywalców festiwalu. Na szczęście polska scena muzyczna i nie tylko jest przepełniona bardzo utalentowanymi i popularnymi muzykami. Miejmy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

d1mywqe

Podziel się opinią

Share

d1mywqe

d1mywqe