Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Festiwal w Jarocinie zmieni repertuar? Pojawiły się nieoficjalne informacje

Formuła festiwalu w Jarocinie może ulec zmianie. Na razie są to nieoficjalne informacje, ale fani muzyki rockowej już czują się zawiedzeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Festiwal w Jarocinie - zmiana formuły
Festiwal w Jarocinie - zmiana formuły (iStock.com)
d1q0kwe

Festiwal w Jarocinie był organizowany już w latach 70. Dzisiaj jest określany mianem kultowego i co roku przyjeżdżają tłumy fanów muzyki rockowej z całej Polski. W 2018 r. organizatorzy lekko zmienili formułę, zapraszając na koncerty przedstawicieli różnych gatunków.

ZOBACZ WIDEO: Festiwal w Jarocinie kiedyś i dziś

Impreza odniosła umiarkowany sukces, a fani sądzili, że większych rewolucji już nie będzie.

d1q0kwe

- Zmiany na pewno będą. Jarocin zawsze był otwarty na różne gatunki muzyczne. Kiedyś festiwal miał nazwę MMG czyli "Muzyka Młodej Generacji". W Jarocinie grano najnowsze trendy muzyczne – powiedział Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina w rozmowie z portalem wlkp24.info.

PRZECZYTAJ: Jarocin Festiwal 2018 już za nami! Sprawdź, co wyróżniało tą edycję

W tym roku imprezę ma organizować Fundacja Animacji Społeczno-Ekonomicznych w Jarocinie. Odbędzie się ona w dniach od 12 do 14 lipca. Jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi na scenie.

ZOBACZ TEŻ: Pol'and'Rock Festival 2018: seks, piach i rock and roll

d1q0kwe

Niewątpliwie jednak w ostatnich czasach znowu ogromną popularnością cieszy się disco polo, co nieco martwi dotychczasowych bywalców festiwalu. Na szczęście polska scena muzyczna i nie tylko jest przepełniona bardzo utalentowanymi i popularnymi muzykami. Miejmy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe