Trwa ładowanie...
d1ppkkt

Filip Chajzer apeluje o pomoc w znalezieniu rodzeństwa internautki. Ma już pierwsze informacje

Dziennikarz nie od dziś obecny jest w mediach społecznościowych. W przeszłości organizował już podobne akcje i niejednokrotnie kończyły się one happy endem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Filip Chajzer zaangażował się w akcję poszukiwawczą
Filip Chajzer zaangażował się w akcję poszukiwawczą (Facebook.com)
d1ppkkt

Filip Chajzer zaapelował na swoim facebookowym fanpage'u o pomoc dla internautki, która poszukuje swoich braci. Jak się okazuje, kobieta straciła z nimi kontakt już w dzieciństwie, ponieważ obaj zostali zaadoptowani przez inne rodziny.

Dziennikarz udostępnił treść listu, prosząc internautów z całej Polski, Europy a nawet z całego świata, o udostępnianie posta i pomoc w odnalezieniu mężczyzn. Dołączył również ich zdjęcia z dzieciństwa.

- Proszę przeczytać do końca i szerować. Jestem twardy facet, ale ta historia rozłożyła mnie na łopatki. To list Iwony do swoich braci... Wierzę, że razem napiszemy nieprawdopodobny happy end tej smutnej historii. Polsko - do dzieła - pisał dziennikarz. Przyznał się też, że bardzo go to poruszyło i trudno się dziwić, bo historia rozdzielonego rodzeństwa jest bardzo wzruszająca.

Niedługo po publikacji, pojawiły się tysiące udostępnień i setki komentarzy, w tym odpowiedź jednej internautki, która ponoć wie coś na temat poszukiwanych braci. Filip Chajzer potwierdził, że ma już pierwsze informacje. Jak wiadomo, siła internetu jest ogromna. Takie posty nie raz pomogły w odnalezieniu osób i miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem.

d1ppkkt
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ppkkt

Podziel się opinią

Share
d1ppkkt
d1ppkkt