Trwa ładowanie...
zenek martyniuk

Film o Zenku Martyniuku pod znakiem zapytania. Wszystko przez syna

Już półtora roku temu informowaliśmy o tym, że powstanie film biograficzny o Zenku Martyniuku. Fani wówczas ucieszyli się na wieść o produkcji. Niestety, dziś pisze się o tym, że prace zostały przełożone. I to nie pierwszy raz.

Share
Film o Zenku Martyniuku pod znakiem zapytania. Wszystko przez syna
Źródło: East News, Fot: East News
d10teni

Zenon Martyniuk jest niewątpliwie królem disco polo. Choć nie wszyscy słuchają tego rodzaju muzyki, wszyscy znają hity Martyniuka. "Przez Twe oczy zielone" za każdym razem porywają tłumy na koncertach gwiazdora. Nawet tych najbardziej opornych.

ZOBACZ TAKŻE: Martyniuk zaskakuje: "Słucham bardzo różnej muzyki, od klasycznej do reggae"

Kwestią czasu było to, aż w końcu powstanie film o celebrycie. - Zenek ma fantastyczną muzykę, która jest częścią naszej kultury, kochają go tłumy. Od lat śledzę jego karierę i jestem pełna podziwu dla niego. Myślę, że na takiego bohatera czeka też polskie kino - zdradziła reżyserka Katarzyna Jungowska w "Super Expressie".

d10teni

Za sprawą problemów syna Zenka Martyniuka, po raz kolejny przesunięto zdjęcia. Jak podaje "Świat&Ludzie", producent podobno czeka aż skandal nieco ucichnie. Muszą chyba jeszcze odrobinę poczekać.

Jak mówił nam medioznawca, za sprawą problemów z prawem Daniela M. wizerunek gwiazdora zostanie nadszarpnięty. - Zenek Martyniuk na pewno straci wizerunkowo, ale czy to ma wpływ na jego karierę? Raczej nie znam takich przypadków. Nieliczne gwiazdy poniosły trwały uszczerbek za wybryki swoich dzieci. Tutaj jest jeszcze inna kwestia. Idea nurtu disco-polo opiera się na dobrotliwej miłości, kobiety są adorowane i to kontrastuje. Moim zdaniem musiałoby się wydarzyć coś więcej, żeby Martyniuk realnie stracił na aferze związanej z synem - ocenił Maciej Mrozowski.

- Zdjęcia próbne przesunięto już drugi raz. Coraz głośniej mówi się, że ten projekt staje pod znakiem zapytania - czytaliśmy jakiś czas temu w "Party".

Miejmy nadzieję, że projekt zostanie zrealizowany do końca. Fani modlą się o Zenka Martyniuka i nie mogą się doczekać efektu.

d10teni

Podziel się opinią

Share
d10teni
d10teni