Trwa ładowanie...
d8j0lhh

Fred Rister nie żyje. Producent tanecznych hitów miał 58 lat

Fred Rister od dłuższego czasu walczył z rakiem, a w 2017 r. zaprzestał leczenia. Artysta był znany m.in. ze współpracy z Davidem Guettą, który wspomniał zmarłego przyjaciela w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fred Rister w 2017 r. przestał walczyć z rakiem
Fred Rister w 2017 r. przestał walczyć z rakiem (Getty Images)
d8j0lhh

Rister i Guetta przez kilkanaście lat tworzyli zgrany duet, komponując takie hity jak "I Gotta A Feeling" The Black Eyed Peas (16 tygodni na szczycie listy przebojów w USA), "Memories" czy "When Love Takes Ove". 58-latek z Dunkierki, który naprawdę nazywał się Frédéric Riesterer, był zdobywcą nagrody Grammy. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia zszedł ze sceny w zeszłym roku. Teraz David Guetta potwierdził smutną wiadomość o jego śmierci.

Obejrzyj: Koncert Bon Jovi od kuchni. Byliśmy za kulisami na Wembley

- Dzisiaj odszedł ktoś naprawdę ważny dla mnie – napisał DJ na Instagramie, wspominając ich wspólne kawałki, które "zmieniły nie tylko kulturę muzyki tanecznej, ale i muzykę pop".

d8j0lhh

Zobacz także: Avicii brał po 20 pigułek dziennie. Trzeźwy nie wychodził na scenę

- Zawsze byliśmy dla siebie. W muzyce i w życiu, jak w idealnej rodzinie, gdy ufasz komuś bezgranicznie. Czuję się bardzo samotny i płaczę w poduszkę, ale myślę, że tak jest lepiej, bo przez raka bardzo cierpiał – napisał Guetta. – Spoczywaj w pokoju, mój przyjacielu. Nadal będę grał naszą muzykę i za każdym razem myślał o tobie.

Obejrzyj teledysk "I Gotta A Feeling" The Black Eyed Peas z muzyką Davida Guetty i Freda Ristera

d8j0lhh

Podziel się opinią

Share
d8j0lhh
d8j0lhh