Trwa ładowanie...

Fronczewski niebawem wróci do pracy. "Będzie pojawiać się w kolejnym sezonie serialu"

Aktor musiał być pilnie hospitalizowany w związku z czym odwołano spektakl z jego udziałem. Na szczęście Fronczewski niebawem ma wrócić do grania w teatrze i serialu.

Fronczewski niebawem wróci do pracy. "Będzie pojawiać się w kolejnym sezonie serialu"Źródło: East News
d4nbpkg
d4nbpkg

72-letni aktor w zeszłym tygodniu poczuł się bardzo źle i musiał zostać przewieziony do szpitala. Miało to miejsce chwilę przed piątkowym spektaklem "Słoneczni chłopcy" w Teatrze 6. piętro. Przedstawienie zostało odwołane, a widzów przeproszono za nagłą tę sytuację. Wtedy media zaczęły donosić o niepokojącym stanie aktora, fani martwili się, co dzieje się z jego zdrowiem.

- Na razie odwołaliśmy trzy spektakle i czekamy na decyzję, co dalej - powiedział nam Michał Żebrowski, dyrektor Teatru 6. piętro.

Z kolei PR manager teatru Magdalena Kasperowicz zasugerowała w rozmowie z "Faktem", że Fronczewski już niebawem wróci do pracy.

d4nbpkg

- Jesteśmy w stałym kontakcie z Panem Piotrem. Co do kolejnych występów Pana Piotra, proszę śledzić aktualny repertuar na stronie teatru - powiedziała w rozmowie z Fakt24.pl Kasperowicz.

Wszystko wskazuje na to, że stan aktora rzeczywiście znacznie się poprawił. Osoby pracujące przy serialu, w którym gra, również uspokajają, że gwiazdor ma pojawić się na planie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

- Postać grana przez Piotra Fronczewskiego będzie pojawiać się w kolejnym sezonie serialu i nie mam informacji o jakichkolwiek zmianach - zdradza źródło "Faktu".

Mamy nadzieję, że Piotr Fronczewski jak najszybciej wróci do pełni sił.

d4nbpkg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4nbpkg