Trwa ładowanie...

Fronczewski zdradził żonę z koleżanką z planu. Była o 11 lat młodsza

Piotr Fronczewski otwarcie mówi o błędach z przeszłości. Aktor postanowił być szczery ze swoją żoną i wyjawił jej całą prawdę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Fronczewski zdradził żonę z koleżanką z planu. Była o 11 lat młodszaŹródło: East News
d35nleq
d35nleq

Piotr Fronczewski poznał swoją żonę na początku lat 70., kiedy wprowadził się do nowego mieszkania w Warszawie. Na klatce spotkał piękną blondynkę i od razu poczuł szybsze bicie serca. Zanim jednak zdecydował się zaprosić ją na randkę, trochę czasu minęło. W końcu jednak przełamał swoją nieśmiałość i zaprosił dziewczynę do teatru.

Aktor poślubił Ewę w 1974 r., a niebawem na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, córka Katarzyna. Trzy lata później urodziła się Magdalena. Fronczewski starał się dzielić czas między dom a pracę. Już wtedy był rozchwytywanym aktorem, który prowadził też bujne życie towarzyskie.

- To Ewa chodziła na wywiadówki i odrabiała z córkami lekcje. Ja byłem w domu tym, który udaje się na polowania i przynosi łupy. Nasz dom był dobry. Nawet jeśli odbiegający od wzorców z podręcznika do pedagogiki - mówił gwiazdor.

d35nleq

Mimo że miał coraz więcej pracy, starał się być w domu jak najczęściej. Do czasu, kiedy na planie "07 zgłoś się" poznał Joannę Pacułę. Po 7 latach małżeństwa z Ewą, aktor wdał się w romans z o 11 lat młodszą aktorką. Fronczewski wciąż kochał żonę i dzieci, nie zamierzał od nich odchodzić. Fascynacja koleżanką z planu była jednak tak silna, że nie potrafił tego zakończyć.

- Bardzo dużo pracowałem. Tyrałem właściwie. Od świtu do późnej nocy. Kołowrót. Kierat. Do tego dom z dwójką małych dzieci, czyli brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I jakoś tak się stało - tłumaczył w swojej książce "Ja, Fronczewski".

Życie w kłamstwie było bardzo trudne. Piotr Fronczewski postanowił wyznać całą prawdę żonie. Wiedział, że konsekwencje mogą być bolesne, ale postawił wszystko na jedną kartę. Ewa postanowiła jednak dać mężowi drugą szansę.

d35nleq

- Czułem się bezgraniczne żałosny i niewyobrażalnie wręcz śmieszny. Na szczęście była przy mnie mądra i dojrzała kobieta.

Dzisiaj niemal w każdym wywiadzie aktor powtarza, że rodzinny dom jest dla niego azylem, do którego chętnie wraca.

ZOBACZ TAKŻE: Kontrowersyjna biografia Piotra Fronczewskiego

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d35nleq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35nleq