Trwa ładowanie...

Funkcjonariuszka ochrony księżnej Meghan odeszła z pracy po 6 miesiącach

Była pierwszą kobietą - funkcjonariuszem policji - ochraniającą członków rodziny królewskiej. Niestety, jej kariera zakończyła się, zanim na dobre się rozpoczęła.

Funkcjonariuszka ochrony księżnej Meghan odeszła z pracy po 6 miesiącachŹródło: Forum
d44y3zo

Nieznane jest nazwisko inspektorki Scotland Yardu - ze względów bezpieczeństwa nigdy nie ujawniono jej danych. Jednak kobieta została wielokrotnie uwieczniona na zdjęciach z wydarzeń, w których udział brali Meghan i Harry. To ona pomogła księżnej, gdy podczas jednej z oficjalnych wizyt, tłum napierał na nią o wiele za mocno.

Teraz jednak książęca para będzie musiała znaleźć godne zastępstwo za funkcjonariuszkę. Pracownica ochrony złożyła bowiem wypowiedzenie i odeszła ze stanowiska. Zrobiła to niedługo po osobistej asystentce Meghan, która też pracowała z nią jedynie przez pół roku. Mniej więcej w tym samym czasie z pracy odeszła wieloletnia sekretarka rodziny królewskiej, Samantha Cohen.

Księżna Meghan z funkcjonariuszką ochrony Screen - Daily Mail
Księżna Meghan z funkcjonariuszką ochrony Źródło: Screen - Daily Mail

Czy to przypadek, że niedługo po tym, jak księżną została Meghan, podwładni kończą współpracę z rodziną królewską? Plotkuje się, że była aktorka nie jest zbyt miłą szefową - ma wymagania niczym hollywoodzka gwiazda, wstaje za wcześnie, poza tym nie jest przez służbę i innych pracowników lubiana.

Funkcjonariuszka ochrony o swojej decyzji poinformowała przełożonych w święta Bożego Narodzenia. Scotland Yard potwierdził informację i dodał, że odejście związane jest z problemami osobistymi - nie ma nic wspólnego z książęcą parą.

d44y3zo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44y3zo