Trwa ładowanie...
d3nqsst

George'a i Charlotte czeka w Wielkanoc moc atrakcji. Będą psocić do woli

Jak podaje brytyjska prasa, para książęca z dziećmi planuje spędzić święta wielkanocne u rodziców Kate. W posiadłości Middletonów najmłodszych czeka szereg atrakcji.
Share
George'a i Charlotte czeka w Wielkanoc moc atrakcji. Będą psocić do woli
Źródło: East News, Fot: East News
d3nqsst

Wielkanoc na brytyjskim dworze wiąże się z oficjalnymi obchodami świąt, a także szeregiem tradycji. Nie od dziś wiadomo, że Kate i William chcą, by ich pociechy miały normalne dzieciństwo i dają im sporo swobody. Książęta więc nie muszą sztywno przestrzegać etykiety.

Zobacz także: Książę George znowu spłatał figla. Przedstawiał się nie swoim imieniem

Wielkanoc to jednak też czas, kiedy i w pałacu panuje swobodna atmosfera. Jak podaje magazyn "People", nie brakuje też atrakcji, takich jak tworzenie pisanek oraz popularnego w Wielkiej Brytanii polowania na jajka wielkanocne.

d3nqsst

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają książęce pociechy. Jak podaje brytyjska prasa, Kate i William z dziećmi spędzą święta prawdopodobnie w posiadłości Middletonów w Anmer Hall. U dziadków książęta będą mogły dokazywać do woli i łamać wszystkie zasady obowiązujące w pałacu.

Zobacz także: Kate i William próbują zapanować nad gromadką swoich dzieci. Uroczy widok!

Okazji będzie ku temu sporo. Czeka ich Party Pieces, przyjęcie dla dzieci, organizowane cyklicznie przez firmę Carol Middleton. Wśród atrakcji znajdują się podobno: robienie specjalnych, zmywalnych tatuaży, mnóstwo łakoci, w tym krakersy oblepione piankami w kształcie zajączków wielkanocnych, lepienie jajek z rozpuszczonej czekolady i zabawy słodkimi kukiełkami nakładanymi na palec. To z pewnością będą radosne i niezapomniane dla dzieci święta!

Zobacz także: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

d3nqsst

Podziel się opinią

Share
d3nqsst
d3nqsst