Trwa ładowanie...
d220wov

Książę George znowu spłatał figla. Przedstawiał się nie swoim imieniem

Książę George z pewnością nie należy do najgrzeczniejszych dzieci. Znowu dał tego znaki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę George
Książę George (East News, Fot: East News)
d220wov

Brytyjski dwór słynie z obostrzeń i rygoru królewskiej etykiety, który jest zmorą wszystkich książąt. Jednak mimo całego patosu, nie brakuje chwil wytchnienia i luzu. Książę George to prawdziwy urwis i zawsze znajdzie sposób, żeby nieco rozładować napięcie. Ostatnio znowu nawywijał.

ZOBACZ TAKŻE: Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

Syn księżnej Kate i księcia Williama jest ulubieńcem Brytyjczyków. Trudno u niego z dyscypliną, ale w tym cały jego urok. Ostatnio mały książę zrobił żart obcej kobiecie. Powiedział jej, że ma zupełnie inaczej na imię.

d220wov

Jak donosi "Daily Mail", niedawno pewna kobieta spotkała na spacerze w parku księcia George'a i księżniczkę Charlottę. Korzystając z takiej okazji, postanowiła wdać się z nimi w rozmowę.

Zapytała wtedy chłopca, jak ma na imię. Jego odpowiedź musiała ją zaskoczyć. Bowiem chłopiec z uśmiechem na twarzy powiedział, że nazywa się Archie. Kobieta oniemiała.

Jak podaje brytyjska prasa, zachowanie George'a nie powinno dziwić. Prawdopodobnie nie mógł wyjawić swojego prawdziwego imienia ze względu na bezpieczeństwo.

d220wov

Podziel się opinią

Share

d220wov

d220wov