Trwa ładowanie...

Gessler kontratakuje. Pisze ostro do właścicieli restauracji

Drogi Schroniska Smaków i Magdy Gessler rozchodzą się. Restauracja poinformowała o zakończeniu współpracy z gwiazdą TVN. Szybko pojawiła się reakcja samej Gessler.

Share
Magda Gessler odpowiada na wpis Schroniska SmakówMagda Gessler odpowiada na wpis Schroniska SmakówŹródło: East News
d2vyxj3

Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej przechodzi rewolucję, o której zdecydowali się poinformować za pośrednictwem Facebooka. Po prawie 5 latach restauracja kończy współpracę z Magdą Gessler, która promowała to miejsce na Podhalu swoim nazwiskiem. "Po ponad pięciu latach współpracy postanowiliśmy podjąć decyzję, że należy pójść własną drogą i zacząć budować nową markę, bez udziału Magdy Gessler. Umowę o współpracy wypowiedzieliśmy już w listopadzie 2020 roku z zachowaniem półrocznego okresu wypowiedzenia, który upływał w kwietniu 2021 r." - napisali.

"TO JUŻ NIE JEST MIEJSCE MAGDY GESSLER" - opowiedziała restauratorka.

Zobacz: Restauracja Magdy Gessler otwarta. Sama Gessler pisze: odcinam się. Pojechaliśmy na miejsce

Schronisko Smaków dołączyło ostatnio do akcji #otwieramy, która była sprzeciwem branży gastronomicznej wobec wprowadzonych przez rząd obostrzeń, zakazujących przyjmowania klientów na miejscu w restauracjach, knajpach i pubach. Gessler postanowiła publicznie odciąć się od decyzji właścicieli Schroniska, wypowiadając się ostro o ich "pazerności".

d2vyxj3

Na Facebooku poinformowali więc, że kończą współpracę z Gessler, nie będą już opierać promocji na jej nazwisku, zmienią wygląd etykiet produktów. We wpisie właściciele wytknęli, że Gessler mimo pandemii i faktu, że restauracja nie mogła na siebie zarabiać jak przed lockdownem, nie zrezygnowała z pobierania wysokich opłat za franczyzę. Postawili ją tym samym w wyjątkowo złym świetle.

Nic dziwnego więc w tym, że Gessler przystąpiła do kontrataku.

"W dniu 29.01 z winy franczyzobiorcy rozwiązałam umowę ze skutkiem natychmiastowym. Nie zgadzam się z priorytetami ani filozofią prowadzenia tego miejsca przez franczyzobiorcę" - napisała Gessler w swoim krótkim oświadczeniu.

"I dlatego nie będę odpowiadała za jakość, menu, wygląd oraz wystrój restauracji oraz sklepu internetowego. Nie będę odpowiadała także za żadne inne aspekty związane z działalnością tego podmiotu. W związku z tym, od 29.01.2021 r. to miejsce nie ma prawa być już firmowane moim nazwiskiem" - dodała restauratorka.

Gessler tym samym podkreśla, że to ona rozwiązała umowę ze Schroniskiem.

d2vyxj3

Czy restauracja przetrwa bez wsparcia i promocji gwiazdy?

d2vyxj3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vyxj3