Trwa ładowanie...
doniz2q

Gessler tłumaczy się ze swoich biznesów. "Nikt mnie nie trzyma w złotej klatce"

Magda Gessler firmowała swoim nazwiskiem wiele działalności. Cześć z nich okazała się niepowodzeniem. Można było odnieść wrażenie, że gwiazda "rozmienia się na drobne".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler miała ostatnio sporo kłopotów
Magda Gessler miała ostatnio sporo kłopotów (East News)
doniz2q

Magda Gessler jest osobą bardzo przedsiębiorczą i pełną energii. Nic dziwnego, że angażuje się w wiele dochodowych biznesów. Gwiazda ma kilka restauracji, prowadzi dwa programy w telewizji, a dodatkowo jest twarzą paru produktów. Niestety coraz częściej pojawiają się głosy, że restauratorka nie radzi sobie ze swoim imperium. Jakiś czas temu głośno było o parówkach "Besos", które celebrytka promowała swoim nazwiskiem. Zachwalane przez Magdę wyroby dosyć szybko zniknęły z rynku. Wiele osób twierdziło, że stało się przez słabą sprzedaż. Manager gwiazdy w końcu odniósł się do tych zarzutów. Jego zdaniem kontrakt reklamowy z firmą Peklimar najzwyczajniej wygasł.

- Obie strony były zadowolone z tej współpracy i być może odnowią ją w przyszłości - powiedział manager Gessler, Jacek Lotycz w rozmowie z "Fleszem".

doniz2q

Innym medialnym konfliktem, w który zaangażowana była gwiazda TVN, była batalia z właścicielami knajpy "Łebska Chata". Fani zarzucali Gessler, że pomimo rekomendacji, którą przyznała restauracji, jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Po apelach zniesmaczonych klientów, Magda napisała, że jednak nie podpisuje się pod tą "kuchenna rewolucją".

- Magda zawsze stara się załatwiać wszystkie sprawy polubownie. Jeśli takie działania nie przynoszą oczekiwanych efektów, oddaje w ręce prawników. Sama zawsze rekomenduje lokale i produkty, za którymi stoją smak i najwyższa jakość! Od tej zasady nie było i nigdy nie będzie ustępstw, choć wielu osobom możne się to nie podobać - dodał manager gwiazdy w rozmowie z dwutygodnikiem.

Ostatnio pojawiły się też głosy, że gwiazda oddała prowadzenie swoich kanałów w mediach społecznościowych managerce. Fani Gessler, którzy uwielbiają jej swobodny i temperamentny styl wypowiedzi, nie ukrywali rozczarowania tym faktem.

doniz2q

- Nikt mnie nie trzyma w złotej klatce, ani nigdzie indziej. Trzymają mnie "Kuchenne rewolucje" - za szyję, za mordę, za łeb. Jestem po prostu zniewolona przez mój ukochany program - mówiła restauratorka.

Bez wątpliwości reality show z Gessler w roli głównej jest ogromnym hitem TVN i wciąż bije rekordy popularności. Jednak będąc kobietą sukcesu pokroju Magdy czasem trudno zadbać o wszystko na raz.

doniz2q

Podziel się opinią

Share

doniz2q

doniz2q