Trwa ładowanie...
d3l2pk4

Edyta Górniak jest wymagająca. Gwiazda zdradziła, jakie cechy musi mieć idealny partner

Od jakiegoś czasu krążą w mediach plotki, że Edyta Górniak ma nowego adoratora. Czy spełnia wszystkie wymagania diwy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak chwali Piotra Schramma
Edyta Górniak chwali Piotra Schramma (ONS.pl)
d3l2pk4

Edyta Górniak nie miała szczęścia w miłości. Niemal każda relacja z mężczyzną rozkwitała i kończyła się w blasku fleszy. Całkiem niedawno wokalistka rozstała się z tajemniczym Mateuszem, który nie wytrzymał życia pod ciągłym obstrzałem kamer.

ZOBACZ: Edyta Górniak wspomina Walentynki. "Spędziłam ten dzień z jogą, w wyciszeniu i medytacji"

Według najświeższych informacji, diwa ma już nowego adoratora. W "Fakcie" zdradziła, jakie cechy powinien mieć mężczyzna idealny, z którym mogłaby się związać na stałe.

d3l2pk4

Piosenkarka podkreśla, że mężczyzna nie powinien być próżny, mieć duże poczucie humoru i dystans do siebie. Poza tym nie może zapominać, że Edyta Górniak jest również mamą. Potencjalny partner wokalistki powinien być jej kręgosłupem życiowym i oparciem, a w sytuacjach trudnych powinien jej imponować.

Przeczytaj: Mateusz Zalewski o rozstaniu z Górniak

Mało? Mężczyzna Górniak musi mieć wysokie poczucie własnej wartości, aby nie frustrowała go aktywność zawodowa diwy. Do tego dochodzi kierowanie się piękną filozofią życia i szacunek do ludzi. Na koniec piosenkarka dodała, że fajnie, jakby lubił podróżować.

Po chwili zastanowienia uznała, że spotykała się kiedyś z mężczyzną, który spełniał niemal wszystkie te wymagania.

d3l2pk4

- Czyli do końca życia będę singielką. Chyba jedynym mężczyzną, jakiego znałam, który spełniał większość tych cech, był Piotrek Schramm.

Związek Edyty Górniak i Piotra Schramma

Wokalistka związała się z prawnikiem po rozwodzie z Dariuszem K. 27 czerwca 2014 r. poinformowała o zakończeniu ich czteroletniego związku.

- Wiedziałam, że nie jestem tą osobą, że nie dam mu tego, co spełniłoby jego jako mężczyznę i dałam mu wolność. Jestem przekonana, że będzie szczęśliwszy z inną osobą - mówiła w "Gali" piosenkarka.

d3l2pk4

Podziel się opinią

Share

d3l2pk4

d3l2pk4