Trwa ładowanie...
dmkh70v

Edyta Górniak jest wymagająca. Gwiazda zdradziła, jakie cechy musi mieć idealny partner

Od jakiegoś czasu krążą w mediach plotki, że Edyta Górniak ma nowego adoratora. Czy spełnia wszystkie wymagania diwy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Edyta Górniak chwali Piotra Schramma
Edyta Górniak chwali Piotra Schramma (ONS.pl)
dmkh70v

Edyta Górniak nie miała szczęścia w miłości. Niemal każda relacja z mężczyzną rozkwitała i kończyła się w blasku fleszy. Całkiem niedawno wokalistka rozstała się z tajemniczym Mateuszem, który nie wytrzymał życia pod ciągłym obstrzałem kamer.

ZOBACZ: Edyta Górniak wspomina Walentynki. "Spędziłam ten dzień z jogą, w wyciszeniu i medytacji"

Według najświeższych informacji, diwa ma już nowego adoratora. W "Fakcie" zdradziła, jakie cechy powinien mieć mężczyzna idealny, z którym mogłaby się związać na stałe.

dmkh70v

Piosenkarka podkreśla, że mężczyzna nie powinien być próżny, mieć duże poczucie humoru i dystans do siebie. Poza tym nie może zapominać, że Edyta Górniak jest również mamą. Potencjalny partner wokalistki powinien być jej kręgosłupem życiowym i oparciem, a w sytuacjach trudnych powinien jej imponować.

Przeczytaj: Mateusz Zalewski o rozstaniu z Górniak

Mało? Mężczyzna Górniak musi mieć wysokie poczucie własnej wartości, aby nie frustrowała go aktywność zawodowa diwy. Do tego dochodzi kierowanie się piękną filozofią życia i szacunek do ludzi. Na koniec piosenkarka dodała, że fajnie, jakby lubił podróżować.

Po chwili zastanowienia uznała, że spotykała się kiedyś z mężczyzną, który spełniał niemal wszystkie te wymagania.

dmkh70v

- Czyli do końca życia będę singielką. Chyba jedynym mężczyzną, jakiego znałam, który spełniał większość tych cech, był Piotrek Schramm.

Związek Edyty Górniak i Piotra Schramma

Wokalistka związała się z prawnikiem po rozwodzie z Dariuszem K. 27 czerwca 2014 r. poinformowała o zakończeniu ich czteroletniego związku.

- Wiedziałam, że nie jestem tą osobą, że nie dam mu tego, co spełniłoby jego jako mężczyznę i dałam mu wolność. Jestem przekonana, że będzie szczęśliwszy z inną osobą - mówiła w "Gali" piosenkarka.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dmkh70v

Podziel się opinią

Share
dmkh70v
dmkh70v