Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Górniak nie spotyka się z piłkarzem? Nieprawda!

Jeszcze niespełna miesiąc temu Edytę Górniak łączono z przystojnym Tomaszem Mazurkiewiczem. Teraz tygodnik Party donosi, że związek sportowca i piosenkarki nie wypalił. Osoby z otoczenia piosenkarki zaprzeczają jednak tym plotkom
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (Paparazzi)
d7rpy3l

Edyta Górniak od lat szuka "tego jedynego". Niestety, podczas gdy jej życie zawodowe układa się całkiem dobrze, w prywatnym, a raczej w miłosnym, jest nieco gorzej. Niedawno sporo plotkowano o tym, że piękna 46-latka wpadła w oko Mazurkiewiczowi. Piłkarz wypowiadał się na temat relacji roztropnie i nie deklarował miłości po grób. - Edyta stała mi się bardzo bliska. O związku chyba jeszcze nie ma mowy, ale relacja się rozwija - mówił "Fleszowi". Górniak również wydawała się badać grunt: - Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem.

Edyta Górniak w końcu odnalazła miłość? "Zauważyła, że zmiany partnerów są groteskowe" (KLIKA PUDELKA)

Miesiąc później "Party" donosi, że o związku między Edytą a Tomaszem nie ma już mowy. Chociaż Mazurkiewicz wydawał się dobrze pasować do diwy (razem wyglądali świetnie!), a nawet starał zaprzyjaźnić z jej 15-letnim synem, nie udało się. Ich "love story" skończyła się jeszcze zanim zdążyła się na dobre zacząć. Różnica wieku - niemal dokładnie 9 lat - pewnie nie była problemem. Górniak od dawna spotyka się z mężczyznami młodszymi od siebie.

Według "Party" wokalistka ma na oku nowego przystojniaka. Tym razem młodszego aż o 20 lat. Nie znamy jego nazwiska - informator pisma wyznał jedynie, że chodzi o rapera i podróżnika. Górniak i tajemniczy chłopak kilka razy zjedli wspólnie kolację, a ponieważ doskonale się dogadywali, nie chcieli się rozstawać.

Tymczasem osoby z otoczenia artystki zaprzeczają tym doniesieniom. W rozmowie z seriwsem Pudelek mówią: "Edyta spędziła święta w Trójmieście z Allanem, Tomkiem i jego rodziną. Edyta nie spotyka się z żadnym raperem ani podróżnikiem."

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l