Trwa ładowanie...
d2qaxyu

Grabowski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Efekty są spektakularne

Wszyscy, którzy widzieli premierowy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami", mogli zauważyć pewną zmianę w wyglądzie aktora. Dzięki zabiegowi zmniejszania żołądka Grabowski schudł kilkadziesiąt kilogramów.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Andrzej Grabowski schudł 40 kilogramów
Andrzej Grabowski schudł 40 kilogramówŹródło: East News
d2qaxyu

Jak donosi "Super Express", przez ostatnie trzy miesiące Andrzej Grabowski zrzucił 40 kilogramów. Jego spektakularna metamorfoza spowodowana jest operacją zmniejszenia żołądka. Jeszcze w listopadzie na swojej sprawie rozwodowej aktor zmagał się ze sporą nadwagą, ważył ok. 150 kg. Kłopoty z wagą zaczęły się u Grabowskiego kilka lat temu. Po operacji wszczepienia endoprotezy bioder znacznie przytył, co sprawiło, że protezy uległy przeciążeniu. Lekarze kategorycznie kazali mu schudnąć. Aktor starał się stosować dietę, jednak wychodziło mu to z różnym skutkiem.

- Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie "nie". Tak mi się przynajmniej wydaje - mówił kiedyś w "Super Expressie".

d2qaxyu

Grabowski postanowił podjąć kategoryczne kroki w walce z otyłością i właśnie dlatego zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. Wygląda na to, że w końcu rozwiązał swój problem. Efekt widać gołym okiem.

   East News
Źródło: East News

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qaxyu

Podziel się opinią

Share
d2qaxyu
d2qaxyu