Trwa ładowanie...
d2bm2rq

Grażyna Szapołowska chwali się zdjęciem. Nowa fryzura i ten błysk w oku

Moda na "silver influencerów" dotarła również do Polski. Przykładem może być Grażyna Szapołowska, która podzieliła się pięknym zdjęciem. Fotka zdecydowanie robi wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Szapołowska bardzo dba o swój wizerunek
Grażyna Szapołowska bardzo dba o swój wizerunek (Materiały prasowe)
d2bm2rq

Grażyna Szapołowska cały czas zachwyca fanów stylem i nieprzemijającą urodą. Aktorka właśnie podzieliła się zdjęciem zrobionym przez słynną fotografkę Marlenę Bielińską. To niesamowite jak artystka wyłapała w Grażynie Szapołowskiej to, co najpiękniejsze - przekierowała uwagę na oczy i wydobyła z nich zadziorny blask.

"Moja ostatnio zrobiona sesja z Marleną. Nie wiem jak ona to robi, ale praca z nią jest boska", napisała pod zdjęciem aktorka, a w odpowiedzi pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwalających i fotografię, i urodę Szapołowskiej.

"Wspaniały portret pięknej kobiety", "Wygląda pani bosko", "Jest pani wyjątkową kobietą w całej galaktyce" - czytamy na instagramowym profilu gwiazdy.

d2bm2rq

Zobacz też: Grażyna Szapołowska bez oka. Fani zachwyceni charakteryzacją

Przypomnijmy, że aktorka 19 września 2019 r. skończyła 66 lat, ale nie myśli, by odchodzić na emeryturę. Wciąż jest zaangażowana w pracę na deskach teatru, udziela się również publicznie. Idealnie wpisuje się w nowy trend " silver influencerów", czyli pięknych seniorów, którzy znają swoją siłę i zamiast coraz bardziej chować, eksponują wiek.

Zobacz też: Grażyna Szapołowska opisze swoje romanse. "Będzie pikantnie"

d2bm2rq

Podziel się opinią

Share

d2bm2rq

d2bm2rq