Trwa ładowanie...

Grażyna Szapołowska opisze swoje romanse. "Będzie pikantnie"

Grażyna Szapołowska zamierza wydać książkę. Zdradzi tam wszystkie sekrety swoich kochanków.

Grażyna Szapołowska opisze swoje romanse. "Będzie pikantnie"Źródło: Forum, fot: ARTUR WIDAK
d1ysb0h
d1ysb0h

Grażyna Szapołowska przez wiele lat miała status niekwestionowanej seksbomby polskiego kina i wykorzystywała go, podbijając męskie serca. Pierwszy raz za mąż wyszła w wieku 22 lat za Marka Lewandowskiego, którego poznała w Teatrze Rozmaitości. Ta relacja przetrwała niespełna rok.

Potem był ślub z Andrzejem Jungowskim, którego poznała jeszcze przed końcem studiów. Trzecim mężem gwiazdy został młodszy o 8 lat Paweł Potoroczyn, ale i ten związek dobiegł końca. Oczywiście oprócz trzech mężów Szapołowska miała też wielu znanych kochanków. Aktorka zdecydowała, że czas by opisać swoje barwne życie uczuciowe i zamierza wydać książkę! Zdradzi tam kilka sekretów swoich byłych partnerów.

- Zapowiada, że na tych, którzy sobie zasłużyli, nie zostawi suchej nitki. Szczególnie się oberwie jej byłym kochankom, bo wielu z nich zalazło jej za skórę. Przez lata milczała na ten temat, bo wiedziała, że najlepszym miejscem na wyjawienie tajemnic będzie książka. Nie zamierza koloryzować, ale będzie pikantnie - zdradził informator "Faktu".

Aktorka dziś kreuje się na damę, ale słynie też ze strojenia fochów i manierycznego zachowania. Każdy jej związek był wybuchowy.. Na szczęście obecnemu partnerowi aktorki, Erykowi Stępniewskiemu, udaje się z nią dogadać. Ciekawe, czy jego też opisze w nowej książce...

d1ysb0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ysb0h