Trwa ładowanie...
d2ds1ng

Grażyna Szapołowska opisze swoje romanse. "Będzie pikantnie"

Grażyna Szapołowska zamierza wydać książkę. Zdradzi tam wszystkie sekrety swoich kochanków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Szapołowska pisze książkę o swoim życiu uczuciowym
Grażyna Szapołowska pisze książkę o swoim życiu uczuciowym (Forum, Fot: ARTUR WIDAK)
d2ds1ng

Grażyna Szapołowska przez wiele lat miała status niekwestionowanej seksbomby polskiego kina i wykorzystywała go, podbijając męskie serca. Pierwszy raz za mąż wyszła w wieku 22 lat za Marka Lewandowskiego, którego poznała w Teatrze Rozmaitości. Ta relacja przetrwała niespełna rok.

Potem był ślub z Andrzejem Jungowskim, którego poznała jeszcze przed końcem studiów. Trzecim mężem gwiazdy został młodszy o 8 lat Paweł Potoroczyn, ale i ten związek dobiegł końca. Oczywiście oprócz trzech mężów Szapołowska miała też wielu znanych kochanków. Aktorka zdecydowała, że czas by opisać swoje barwne życie uczuciowe i zamierza wydać książkę! Zdradzi tam kilka sekretów swoich byłych partnerów.

- Zapowiada, że na tych, którzy sobie zasłużyli, nie zostawi suchej nitki. Szczególnie się oberwie jej byłym kochankom, bo wielu z nich zalazło jej za skórę. Przez lata milczała na ten temat, bo wiedziała, że najlepszym miejscem na wyjawienie tajemnic będzie książka. Nie zamierza koloryzować, ale będzie pikantnie - zdradził informator "Faktu".

Aktorka dziś kreuje się na damę, ale słynie też ze strojenia fochów i manierycznego zachowania. Każdy jej związek był wybuchowy.. Na szczęście obecnemu partnerowi aktorki, Erykowi Stępniewskiemu, udaje się z nią dogadać. Ciekawe, czy jego też opisze w nowej książce...

d2ds1ng

Podziel się opinią

Share
d2ds1ng
d2ds1ng