Trwa ładowanie...
d4jmg9d

Grimes i Elon Musk nie zdradzają płci dziecka. Wybierze je sobie samo!

Grimes i Elon Musk oczekują na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Płeć potomka nadal pozostaje nieznana, ponieważ przyszli rodzice zamierzają pozostawić mu ten wybór.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grimes i Elon Musk nie zdradzają płci dziecka. Wybierze je sobie samo!
Grimes i Elon Musk nie zdradzają płci dziecka. Wybierze je sobie samo! (Getty Images)
d4jmg9d

Na początku bieżącego roku Elon Musk i Grimes ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Informacja wywołała szereg pytań dotyczących przyszłości związku miliardera i artystki. Czy Musk i Grimes wezmą ślub? Czy zamierzają razem zamieszkać? Internautów najbardziej ciekawiło jednak, jakiej płci będzie potomek przyszłych rodziców.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna "W łóżku z Oskarem" o kulisach nowego związku

Jak się okazuje, prawdopodobnie jeszcze długo nie poznamy odpowiedzi na to pytanie. Grimes oświadczyła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na ten moment nie zamierza ujawnić płci dziecka. Powód tej decyzji jest bardziej zaskakujący, gdyż to nienarodzony jeszcze potomek ma samemu ustalić, czy będzie kobietą czy mężczyzną.

d4jmg9d

"Oni mogą zdecydować sami o swoim losie i tożsamości" - napisała wokalistka.

Zagłosuj na najlepszy polskim film!

Grimes zaczęła spotykać się z Elonem Muskiem w 2018 r. Tak naprawdę 31-latka nazywa się Claire Elise Boucher, jest kanadyjską wokalistką, autorką tekstów oraz artystką sztuk wizualnych. W swojej dyskografii ma pięć albumów studyjnych, które są mieszanką takich gatunków jak indie pop, r’n’b, hip-hop oraz muzyki elektronicznej.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP")

d4jmg9d

Podziel się opinią

Share

d4jmg9d

d4jmg9d