Trwa ładowanie...
dgtdc5h

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Znany dziennikarz showbiznesowy miał 46 lat

Grzegorz Czepułkowski zmarł w wieku 46 lat. O śmierci aktora i dziennikarza poinformowała jego rodzina za pośrednictwem Facebooka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Znany dziennikarz showbiznesowy miał 46 lat
Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Znany dziennikarz showbiznesowy miał 46 lat (Materiały prasowe)
dgtdc5h

Grzegorz Czepułkowski zmarł w piątek 27 marca 2020 r. Tragiczną wiadomość opublikowała rodzina dziennikarza na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

"Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów. Żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27 marca 2020 roku odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy" - czytamy.

Grzegorz Czepułkowski dał się poznać szerszej publiczności jako redaktor serwisu Realnews. Od lat zajmował się przeprowadzaniem wywiadów z gwiazdami na różnego rodzaju wydarzeniach. Zaliczył również epizod związany z aktorstwem. Na swoim koncie miał udział w takich produkcjach filmowych jak m.in. "Lejdis" czy "Bad Boy", a także serialach jak "Klan", "Barwy szczęścia" oraz "Przepis na życie".

dgtdc5h

ZOBACZ TAKŻE: Julia Kamińska o Paradzie Równości: "Ktoś wystraszył się mnie i trzech wesołych gejów i uciekł"

Dziennikarz prowadził bloga o nazwie Mr Mature poświęconego modzie męskiej, na którym prezentował głównie swoje stylizacje oraz recenzje różnych gadżetów.

"Jestem zwykłym facetem, który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować, poznawać nowe miejsca, ludzi, ich kulturę i zwyczaje. Od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, muzykę przy szklance dobrej whisky. W myśl zasady, że nie stać mnie na tanie rzeczy, cenię sobie produkty wysokiej jakości. Na szczęście wysoka jakość, to nie zawsze najwyższa cena" - pisał o osobie na swoim blogu.

dgtdc5h

Podziel się opinią

Share

dgtdc5h

dgtdc5h