Trwa ładowanie...
d2o9sak

Guns n' Roses znów w Polsce! Tym razem zagrają na Stadionie Śląskim

Guns n’ Roses z trasą "Not in This Lifetime Tour". Z impetem wkroczą na 13 stadionów w 2018 roku, w tym z pierwszym w historii koncertem w Estonii. Zespół zagra jako headliner na 5 letnich festiwalach w Europie. Ponad milion biletów sprzedanych w europie w 2017 roku udowadnia, że Guns n’ Roses i muzyka rockowa są silniejsze niż kiedykolwiek.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Guns n' Roses znów w Polsce! Tym razem zagrają na Stadionie Śląskim
Źródło: Materiały prasowe, Fot: Universal Music Polska
d2o9sak

Stadionowa trasa w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy. W tym w roli headlinera na Download Festival w Wielkiej Brytanii, Firenze Rocks, Download Festival Paris, Graspop Metal Meeting oraz Download Festival Madrid.

*Zespół Guns N’ Roses wystąpi 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. *
Bilety wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

LONDYN 10 listopada 2017 – Odrodzone Guns N' Roses i ich niezwykle udana trasa "Not In This Lifetime Tour" - jak widać - nie zwalniają tempa, skoro kultowy zespół zamierza w 2018 roku szturmem podbić ponad 13 stadionów na terenie całej Europy, a to nie wszystko! Grupa wystąpi również w roli headlinera na takich festiwalach, jak: Download Festival UK, Paris i Madrid, na włoskim Firenze Rocks oraz belgijskim Graspop Metal Meeting.

d2o9sak

Za produkcję trasy odpowiada Live Nation, a rozpocznie się ona 3 czerwca na berlińskim Olympiastadion z zaplanowanymi koncertami w Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polsce, Norwegii, Szwecji i kilkoma datami w Niemczech. Po raz pierwszy w historii zespołu rockowe ikony zagrają w Estonii, na odnowionym Tallinn Song Festival Grounds. Bilety w cenie od 220 zł wejdą do regularnej sprzedaży w czwartek, 16 listopada.

Pierwsza europejska część trasy "Not In This Lifetime Tour" sprzedała ponad million biletów w 2017 roku, co daje jej status najbardziej udanej trasy rockowej tego roku, udowadniając ponad wszelką wątpliwość, że postawa, duch i wpływ zarówno Guns N’ Roses, jak i rock’n’rolla są silne jak nigdy dotąd.

Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

d2o9sak

Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie LiveNation.pl oraz klientów, którzy zakupili bilety na koncert Guns N’ Roses w Gdańsku rozpocznie się we wtorek, 14 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 16 listopada do godziny 8:00.

Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 16 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl.

Zaraz po powstaniu Guns N’ Roses w 1985 roku zespół wstrzyknął dawkę nieokiełznanego, bezkonkurencyjnego i niemożliwego do zatrzymania charakteru do wzrastającej sceny rockowej w Los Angeles. Ich debiutancki album "Apetite for Destruction" utrwalił ten wizerunek a zespół stał się najlepiej sprzedającym się amerykańskim debiutem w historii, z 30 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 1991 roku pokryte siedmiokrotną platyną "Use Your Illusion I" oraz "Use Your Illusion II" zajmowały dwa pierwsze miejsca na liście tuż po ich premierze.

Na przełomie ostatniej dekady zespół Guns N’ Roses występował na wyprzedanych koncertach i był headlinerem na festiwalach na całym świecie, promując ciepło przyjęty przez krytyków i pokryty platyną album "Chinese Democracy" z 2008 roku. Sześć studyjnych albumów później Guns N’ Roses jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Koncerty kultowej grupy podnoszą poprzeczkę coraz wyżej, łącząc miliony fanów na całym świecie. Guns N’ Roses tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja), and Melissa Reese (klawisze).

d2o9sak
Guns N` Roses flickr.com
Guns N` RosesŹródło: flickr.com
Slash East News
SlashŹródło: East News, Fot: KEVORK DJANSEZIAN
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2o9sak

Podziel się opinią

Share
d2o9sak
d2o9sak