Trwa ładowanie...

Gwiazdor disco polo rozstał się z żoną. Wzięli błyskawiczny rozwód

W życiu Bartosza Padyaska zaszły spore zmiany. Wokalista zespołu D-Bomb rozwiódł się z żoną. Sposób, w jaki się rozstali jest naprawdę elegancki. Przekonajcie się sami.

Share
Bartosza Padyasek rozwiódł się z żoną
Bartosza Padyasek rozwiódł się z żonąŹródło: East News
d21nddo

Bartosz Padyasek rozstał się z żoną Edytą po 12 latach małżeństwa. Choć informacja ta może być dla fanów piosenkarza zaskakująca, sam zainteresowany przyznał, że powód był prozaiczny. O szczegółach opowiedział w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Jak się okazuje, małżonkowie postanowili zakończyć związek na początku tego roku. Jaka była tego przyczyna? Taka, która dotyka wielu małżeństw. Gwiazdor disco polo wyjawił, że poniekąd miała wpływ na to pandemia.

Magdalena Narożna o rozwodzie. "Dokument z rozprawy sądowej będzie komentarzem"

Zanim Padyasek, jak wszyscy artyści musiał zawiesić na długie miesiące działalność koncertową w związku z lockdownem, często wyjeżdżał w trasy. Intensywne koncertowanie sprawiło, że spędzał mało czasu w domu z żoną. Kiedy w końcu z niezależnych przyczyn miał ku temu okazję, okazało się, że… naprawdę niewiele ich już łączy i uczucie się wypaliło.

d21nddo

Jak relacjonował jednak tygodnikowi, rozstali się w przyjaźni. Zanim poszli do sądu, dogadali się między sobą w najistotniejszych kwestiach, takich jak chociażby podział majątku. Dzięki temu sprawa rozwodowa przebiegła spokojnie i jak się okazuje błyskawicznie. Discopolowiec rozwiódł się… w 22 minuty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d21nddo

Podziel się opinią

Share
d21nddo
d21nddo