WP

Gwiazdor na ślubie syna Martyniuka. Jest nowe nagranie ze słynnego wesela

Wesele, o którym jeszcze długo będzie głośno w sieci. Podczas imprezy wystąpił nie tylko sam Zenek Martyniuk - to było do przewidzenia. Gości zabawiali także Radek Liszewski, zespół MIG i... John McInerney z Bad Boys Blue. Jest nagranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Takiego wesela można pewnie pozazdrościć.
Takiego wesela można pewnie pozazdrościć. (East News)
WP

Rodzinna Grabówka Martyniuków pewnie jeszcze próbuje dość do siebie po weselu Daniela Martyniuka. Impreza musiała odbić się głośnym echem w sieci. Do agencji fotograficznych trafiły zdjęcia z wesela młodej pary, a niedługo później pojawiły się i doniesienia o szczegółach samej imprezy. Na weselu bawiło się podobno ponad 250 osób. Prócz tradycyjnych potraw na stołach zagościły też owoce morze. Punktem wieczoru było też przygotowywanie ośmiorniczek na żywo.

Nie zabrakło również krótkich występów gwiazd sceny disco polo. Takiego wesela można pewnie pozazdrościć. Pisaliśmy już o tym, że Zenek Martniuk zaśpiewał dla syna i jego świeżo upieczonej żony. Był też i występ w duecie z Danutą Martyniuk.

Na Facebooku niesie się za to nagranie, na którym uwieczniono występ Johna McInerney'a, gwiazdora zespołu Bad Boys Blue.

WP

Nowe perfumy, szampon, żel pod prysznic, krem do twarzy? Wszystko to znajdziesz wraz z rabatami na stronie Iperfumy kody promocyjne

McInerney zaśpiewał dla pary utwór "Pretty young girl". Daniel Martyniuk nawet próbował wtórować wokaliście. Cały występ był filmowany przez gości. Ciekawe, czy para spodziewała się aż takiego zainteresowania ich ślubem i weselem.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP