Trwa ładowanie...

Gwiazdy ekranu wzięły udział w szokującej akcji społecznej. Trudno przejść obojętnie obok tych zdjęć

Polskie gwiazdy, na wzór swoich hollywoodzkich koleżanek, coraz częściej angażują się w kampanie społeczne, których ideą jest walka o prawa kobiet. Nowa akcja o nazwie "Kocham, szanuję" ma na celu zwrócenie uwagi na przemoc domową. Zobaczcie szokujące zdjęcia znanych aktorek i dziennikarek.

Share
Gwiazdy ekranu wzięły udział w szokującej akcji społecznej. Trudno przejść obojętnie obok tych zdjęćŹródło: Instagram.com
d2jhlmm

Nadrzędnym celem kampanii jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i ograniczenie jej skutków. Pomysłodawcy zaprosili do akcji m.in. Danutę Stenkę, Annę Kalczyńską i Grażynę Wolszczak. Zakrwawione, posiniaczone, ze smutnymi minami. W taki sposób zostały sportretowane na niezwykle sugestywnych zdjęciach.

Autorzy kampanii chcą zwrócić uwagę na zatrważające statystyki, z których wynika, że co roku prawie milion kobiet pada ofiarą przemocy.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

- Bite i poniżane kobiety, które pozostają w patologicznych układach przekazują swój dramat całej rodzinie... ze strachu przed biedą i odrzuceniem udają normalność. Nie ma nic gorszego niż strach i przemoc. Kobieto, ratuj siebie i dzieci. Uciekaj od tego, który miał być dobrem a staje się katem – napisała o akcji Anna Kalczyńska.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Co sądzicie o pomyśle?

d2jhlmm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jhlmm
d2jhlmm