Trwa ładowanie...
d1byi5o

Gwiazdy ekranu wzięły udział w szokującej akcji społecznej. Trudno przejść obojętnie obok tych zdjęć

Polskie gwiazdy, na wzór swoich hollywoodzkich koleżanek, coraz częściej angażują się w kampanie społeczne, których ideą jest walka o prawa kobiet. Nowa akcja o nazwie "Kocham, szanuję" ma na celu zwrócenie uwagi na przemoc domową. Zobaczcie szokujące zdjęcia znanych aktorek i dziennikarek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polskie gwiazdy w kampanii "Kocham, szanuję"
Polskie gwiazdy w kampanii "Kocham, szanuję" (Instagram.com)
d1byi5o

Nadrzędnym celem kampanii jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i ograniczenie jej skutków. Pomysłodawcy zaprosili do akcji m.in. Danutę Stenkę, Annę Kalczyńską i Grażynę Wolszczak. Zakrwawione, posiniaczone, ze smutnymi minami. W taki sposób zostały sportretowane na niezwykle sugestywnych zdjęciach.

Autorzy kampanii chcą zwrócić uwagę na zatrważające statystyki, z których wynika, że co roku prawie milion kobiet pada ofiarą przemocy.

   Instagram.com

- Bite i poniżane kobiety, które pozostają w patologicznych układach przekazują swój dramat całej rodzinie... ze strachu przed biedą i odrzuceniem udają normalność. Nie ma nic gorszego niż strach i przemoc. Kobieto, ratuj siebie i dzieci. Uciekaj od tego, który miał być dobrem a staje się katem – napisała o akcji Anna Kalczyńska.

   Instagram.com

Co sądzicie o pomyśle?

d1byi5o

Podziel się opinią

Share

d1byi5o

d1byi5o