Trwa ładowanie...
d15p96e

Gwiazdy śpiewają w sieci "Imagine". John Mayer twierdzi, że nie zrozumiał zadania

Kilka dni temu największe gwiazdy Hollywoodu podjęły wspólne wyzwanie i zaśpiewały kultową piosenkę Johna Lennona "Imagine" we własnej interpretacji. Do akcji przyłączyli się: Natalie Portman, Gal Gadot czy Amy Adams.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wokalista nie zrozumiał powagi zadania
Wokalista nie zrozumiał powagi zadania (Instagram.com)
d15p96e

W akcji wziął udział również John Mayer, ale najwyraźniej zaszła jakaś pomyłka. Amerykański wokalista zaśpiewał nie utwór Johna Lennona z 1971 r., ale piosenkę współczesną o tym samym tytule w wykonaniu Ariany Grande. Wokalista najwyraźniej chciał wpleść trochę humoru w poważną akcję. Z "pomyłki" tłumaczył się na Instagramie.

"Cześć wszystkim, tutaj John. W tym tygodniu Gal Gadot i grupa innych celebrytów zaśpiewała własną wersję "Imagine" Johna Lennona ”. Akcja zatoczyła w sieci szerokie kręgi" - wyjaśnił Mayer w klipie nagranym na swoim instagramowym profilu.

Zobacz wideo:

"Muszę coś wyjaśnić” - kontynuował - "Przyjaciele poprosili mnie, żebym dołączył, ale zupełnie nie zrozumiałem tego zadania. Pomyślałem, że chcą, abym zaśpiewał "Imagine ”Ariany Grande z jej przebojowego albumu "Dziękuję, Dalej ”. Znajomi byli tak mili, że wysłali mi filmik, który jest połączeniem wszystkich wersji, łącznie z moją" - dodał dzieląc się zabawnym filmem.

d15p96e

Zobacz też: Julia Wieniawa wygina się na macie. Fani pod wrażeniem jej gibkości

A oglądając ten krótki montaż trudno o zachowanie powagi. Podczas, gdy gwiazdy śpiewają o życiu pod wolnym niebem i świecie bez granic czy jednej religii, amerykański wokalista śpiewa o tym, że nie ma makijażu. Mimo to jesteśmy mu wdzięczni. Pomyłki, które rozbawiają w obecnej sytuacji przedłużającej się kwarantanny są na wagę złota.

d15p96e

Podziel się opinią

Share
d15p96e
d15p96e