Trwa ładowanie...
d2j2hrw

Gwyneth Paltrow pozuje topless na Instagramie. Mówi o raku piersi

Gwyneth Paltrow nigdy nie była wstydliwa. Gwiazda poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że poddała się mammografii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwyneth Paltrow pozuje topless na Instagramie. Mówi o raku piersi
Gwyneth Paltrow pozuje topless na Instagramie. Mówi o raku piersi (Getty Images)
d2j2hrw

Gwyneth Paltrow zawsze należała do odważnych osób. Miesiąc temu wzięła udział w sesji dla "Elle", gdzie zgodziła się pozować topless. Na łamach amerykańskiego magazynu opowiedziała o pracach nad serialem "Wybory Paytona Hobarta”, a także prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Jej zdjęcia topless nieraz były mocno krytykowane w przeszłości. Tym razem Paltrow po raz kolejny opublikowała fotografię bez koszulki, zrobiła to jednak w słusznym celu. Aktorka poinformowała, że w celu troski o swoje zdrowie udała się na mammografię. Zachęca do tego również inne kobiety.

"Październik był miesiącem świadomości raka piersi. Dużo pracowałam i podróżowałam, dlatego kilka tygodni temu poddałam się corocznym badaniom. Udałam się do mojego przyjaciela, by wykonać mammografię. Zawsze chcę się czuć pewna" - czytamy.

Październik Miesiącem Świadomości Raka Piersi

Październik od wielu lat uznawany jest za miesiąc świadomości raka piersi. 15 października odbywa się Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, który przypomina Europejkom o ważnym wpływie stylu życia na zdrowie ich piersi w przyszłości, a także o możliwościach zapobiegania zachorowaniom na raka piersi.

d2j2hrw

Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem wśród kobiet na świecie i najczęstszą przyczyną zgonu. W skali roku diagnozuje się go u około 1,7 miliona osób, z których każdego roku umiera aż 500 tys.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda córka Gwyneth Paltrow

d2j2hrw

Podziel się opinią

Share

d2j2hrw

d2j2hrw