Trwa ładowanie...
dos0vta

Halina Rowicka straciła miłość życia

Halina Rowicka jest pogrążona w żałobie po śmierci męża Krzysztofa Kalczyńskiego. Aktor zmagał się z chorobą.
Share
Nie żyje Krzysztof Kalczyński. Aktor miał 82 lata
Nie żyje Krzysztof Kalczyński. Aktor miał 82 lataŹródło: East News, Fot: VIPHOTO
dos0vta

Halina Rowicka przez kilka ostatnich miesięcy bała się o życie męża. Krzysztof Kalczyński znany z serialu "Klan", zmagał się z podstępną chorobą nowotworową. Niestety przegrał tę walkę. Zmarł 10 września w wieku 82 lat.

Krzysztof Kalczyński poznał Halinę Rowicką na obozie studenckim w Olsztynku. On był instruktorem, ona miała za sobą pierwszy rok w szkole teatralnej. Od razu zaiskrzyło, ale Rowicka wiedziała, że ma dużą konkurencję.

Po powrocie do Warszawy Kalczyński udowodnił Rowickiej, że tylko ona się liczy. Na wspólnej imprezie nie odstępował jej na krok i podobno oświadczył się już przy drugim tańcu. Szybko zostali narzeczeństwem, ale ze ślubem poczekali do ukończenia studiów przez Rowicką.

dos0vta

Przeżyli ze sobą ponad 40 lat i wychowali trójkę dzieci. Anna, dziennikarka znana z TVN24 i "Dzień Dobry TVN", nigdy nie chciała iść w ślady rodziców. Co innego jej brat Filip, który w dzieciństwie wystąpił w komedii "Smacznego telewizorku", serialu "Dom" i "Klan". Później zdawał do szkoły teatralnej, ale ostatecznie wybrał inną ścieżkę kariery. Ukończył marketing i zarządzanie, zajmował się dziennikarstwem sportowym, a obecnie pracuje w branży reklamowej. Najmłodsza z rodzeństwa Kalczyńskich jest 29-letnia Maria.

Zobacz także: Prolog - Piotr Rogoża

dos0vta

Podziel się opinią

Share
dos0vta
dos0vta