ycipk-hkehpe

Halloween 2019. Katarzyna Zielińska swoim przebraniem wystraszyła internautów

Polskie gwiazdy coraz chętniej biorą udział w Halloween. Katarzyna Zielińska w tym roku poszła na całość, a jej makijaż zachwycił fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Zielińska zaszalała na Halloween 2019
Katarzyna Zielińska zaszalała na Halloween 2019 (ONS.pl)
ycipk-hkehpe

Amerykańskie gwiazdy co roku hucznie świętują Halloween. Celebryci zza oceanu prześcigają się w tym, kto założy najoryginalniejszy kostium. Absolutną mistrzynią jest Heidi Klum, która co roku wchodzi na wyżyny kreatywności, zatrudniając do pomocy charakteryzatorów.

Jej śladem postanowiła pójść Anna Lewandowska i Katarzyna Zielińska, która opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie w halloweenowym makijażu. Charakteryzacja wygląda bardzo profesjonalnie. Na twarzy aktorki widzimy rany. Do drugiej fotki Zielińska pozuje z Marzeną Rogalską, która wygląda jeszcze bardziej przerażająco. Wszystkiemu towarzyszy podpis: "Moja ulubiona stylizacja halloweenowa. Jak myślicie, kim będę w tym roku?".

Na instastories Zielińska mówi o swoich planach na tegoroczne Halloween:

ycipk-hkehpe

– Zaczynamy przygotowania do wygłupów halloweenowych. Najpierw z dzieciakami, a potem jedziemy na dorosły rajd na mieście. Uważam, że boskie przebranie przygotowałam. Takie po warunkach – komentuje gwiazda.

Fanom bardzo spodobał się makijaż Katarzyny Zielińskiej. Wielu pisało, że aktorce udało się ich przestraszyć: "Ale się wystraszyłam!", " Najgorzej z tym okiem! Niby nic, a jakie wrażenie", "Czaderskie, to się nazywa charakteryzacja!".

Pojawiły się również żartobliwe komentarze: "Tym razem bez makijażu? Nofilter?".

ycipk-hkehpe

Jedno jest pewne, charakteryzacja Zielińskiej na długo zapadnie nam w pamięć.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hkehpe

ycipk-hkehpe
ycipk-hkehpe