Trwa ładowanie...
hanna zborowska
MD

Hanna Zborowska odpowiedziała na pytanie o rozwód. Wbiła szpilę byłemu

Hanna Zborowska, córka doskonale znanego w Polsce aktora, kilka miesięcy temu rozstała się z mężem. Byli ze sobą 14 lat. Teraz już Hanna otwarcie mówi o ich skomplikowanej relacji. Dogryza mu, odpowiadając na pytania fanów.

Share
Hanna Zborowska jest już w szczęśliwym związku
Hanna Zborowska jest już w szczęśliwym związku Źródło: Instagram
db6uz76

Hanna Zborowska dzięki swojej otwartości i poczuciu humoru zyskała potężne grono obserwatorów na Instagramie (ponad 140 tys.). "Córka Zborowskiego", jak często o niej piszą, nagrała swój program podróżniczy dla Travel Channel, a na początku stycznia tego roku wydała ebooka "Moja Brazylia. Subiektywny przewodnik po najbarwniejszym kraju świata". Zborowska dzieli się swoimi podróżami po Brazylii i życiem prywatnym, jakie od lat wiedzie za Oceanem. W Brazylii wyszła za mąż i doczekała się dwóch córek.

Zobacz: Zosia Zborowska ukrywała ciążę 7 miesięcy

Od rozwodu minęło już trochę czasu, więc Hanna śmielej opowiada o relacji z byłym mężem. W serii pytań na InstaStories opowiadała dociekliwym fanom o rozstaniu. Jedna z osób zapytała, dlaczego nie może już pracować w firmie męża. Bez ogródek odpowiedziała:

db6uz76

- Jak mnie widzi, to ma ochotę mnie je..ąć. A tak naprawdę to wydaje mi się, że jednak była teściowa chce to zrobić.

Zborowska tłumaczyła też, że nie chce ucinać relacji z rodziną byłego męża, ale też nie bardzo ma jak to zrobić, bo mieszkają i pracują niedaleko siebie. Dalej przyznała, że nie nienawidzi się z mężem, ale ich relacja miewa gorsze momenty.

- Czy rodzice nie powinni mieć podzielonej opieki nad dziećmi? - zapytała jedna z osób.

- Umówiliśmy się tak, że dzieci są dwa tygodnie u mnie, dwa tygodnie u niego. Tylko żeby dzieci u niego były tyle czasu, to on musi przede wszystkim pokazać, że jest w stanie sam przeżyć dwa tygodnie - dogryzła.

db6uz76

Podziel się opinią

Share
db6uz76
db6uz76