Trwa ładowanie...
d2v6hev

Harry i Meghan dziękują za życzenia. Pokazali piękne zdjęcia z synem

Koniec tajemnic. Harry i Meghan pokazali światu syna i przekazali, jak dali mu na imię. Teraz dzielą się ze światem swoją radością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry zostali rodzicami
Meghan i Harry zostali rodzicami (East News)
d2v6hev

Syn księcia Harry’ego i księżnej Meghan jest już na świecie. Media od kilku dni żyją kolejnymi radosnymi wiadomościami płynącymi z brytyjskiego dworu.

Mały artystokrata urodził się 6 maja. Dwa dni później po raz pierwszy pokazał się z rodzicami opinii publicznej. Zdjęcia z tego momentu błyskawicznie obiegły prasę i portale intertnetowe na całym świecie. Dumni rodzice odtąd nie zwalniali tempa w podawaniu informacji.

Jeszcze tego samego dnia (8 maja) na oficjalnych profilach pary książęcej w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, że najmłodszy członek rodziny królewskiej nazywa się Archie Harrison. Co więcej, decyzją rodziców i królowej, nie będzie nosił tytułu księcia.

Także na oficjalnym profilu księcia i księżnej Sussex pojawiło się kilka pięknych zdjęć z pierwszej oficjalnej sesji zdjęciowej, na których widnieją we trójkę. Harry i Meghan dodatkowo po raz kolejny podziękowali za napływające wciąż życzenia i dobre słowa pod ich adresem. - Jesteśmy niewyobrażalnie wdzięczni - napisano.

d2v6hev

Zobacz także: Tak Brytyjczycy obstawiali imię dziecka Meghan i Harry'ego

d2v6hev

Podziel się opinią

Share

d2v6hev

d2v6hev