Trwa ładowanie...
d438209

Znamy imię syna Meghan i Harry'ego. Para książęca długo zwlekała z tą informacją

Księżna Meghan i książę Harry wiedzą, jak dawkować emocje. Najpierw ogłosili światu, że urodził się syn, dwa dni później go pokazali, a dopiero teraz zdradzili, jak dali chłopcu na imię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego otrzymał zgodnie z tradycją kilka imion
Syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego otrzymał zgodnie z tradycją kilka imion (East News)
d438209

- Archie Harrison - tak brzmią oficjalne imiona "baby Sussex".

Bukmacherzy nie mieli racji. Nie sprawdziły się też typy fanów. Jeszcze przed porodem mówiło się, że chłopiec może dostać imiona Spencer (od panieńskiego nazwiska księżnej Diany), Charles (imię dziadka i drugie imię księcia Harry'ego), Edward (imię drugiego syna królowej Elżbiety), Albert (imię małżonka Królowej Victorii i trzecie imię księcia Harry’ego), Arthur (drugie imię księcia Williama i trzecie imię księcia Karola). W typowaniach przewijały się także takie imiona, jak Alexander czy James.

Tymczasem na oficjalnym profilu książęcej pary na Instagramie pojawiła się informacja, że najmłodszy członek rodziny królewskiej nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. To spore zaskoczenie. Warto jednak zauważyć, że Harry, który jest dalej w kolejce do tronu od swojego brata, miał wraz z małżonką więcej swobody w kwestii wyboru imienia dla dziecka.

d438209

Przypominamy, że o wszystkich imionach musiała zostać wcześniej powiadomiona królowa Elżbieta II i to ona podjęła ostateczną decyzję w tej sprawie.

Co więcej, syn Meghan i Harry'ego nie będzie nosił tytułu książęcego. Tę decyzję ostatecznie także podejmowala Elżbieta II. Warto zaznaczyć, że Harry i Meghan wcale nie musieli przyjmować tytułu szlacheckiego dla swojego potomka.

Także na oficjalnym profilu pary znalazło się pierwsze rodzinne zdjęcie młodych rodziców w towarzystwie królowej Elżbiety, księcia Filipa i mamy księżnej Meghan, Dorii Ragland. Pozostali członkowie rodziny królewskiej poznają malca w najbliższych dniach.

d438209

Księżna Meghan urodziła pierwsze dziecko 6 maja, dwa dni później razem z księciem Harrym pokazali chłopca światu na specjalnie zaplanowanym spotkaniu z mediami. Młodzi rodzice nie ukrywali szczęścia i opowiadali o pierwszych chwilach z maleństwem.

d438209

Podziel się opinią

Share

d438209

d438209