Trwa ładowanie...
d6hmm68

Harry i Meghan dziś poinformują o narodzinach dziecka? Tak obstawiają brytyjskie tabloidy

Harry i Meghan ciągle nie poinformowali o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Niedawno ogłosili, że zrobią to dopiero po kilku dniach od porodu. Brytyjskie tabloidy obstawiają, że stanie się to dziś.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry na Commonwealth Day
Meghan i Harry na Commonwealth Day (East News, Fot: Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS)
d6hmm68

21 kwietnia to idealna data na ogłoszenie narodzin dziecka Harry'ego i Meghan. Byłaby to świetna okazja dla uczczenia urodzin królowej Elżbiety. Dlatego brytyjskie tabloidy obstawiają, że dziś dowiemy się o narodzinach nowego royal baby. Jest tylko jeden problem: nie wiadomo, czy dziecko już przyszło na świat.

Ale póki co na oficjalnym instagramowym profilu Harry'ego i Meghan pojawiły się zwyczajne życzenia urodzinowe dla królowej:

- Wszystkiego najlepszego Wasza Wysokość, pani, babciu. Życzymy najwspanialszego dnia!

Data oczekiwanego porodu nigdy nie została oficjalnie podana, Meghan zdradziła jednak, że będzie to koniec kwietnia. Wiadomo, że media nie dowiedzą się o narodzinach dziecka jeszcze tego samego dnia, jak to było trzykrotnie w przypadku porodów księżnej Kate. Nie będzie też pozowania przed szpitalem.

d6hmm68

Meghan i Harry postanowili w stosownym dla siebie czasie zaprosić fotografa i wtedy podzielić się radosną nowiną z całym światem.

Zobacz także: Harry i Meghan wystartowali z własnym kontem na Instagramie

d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68