Trwa ładowanie...
d30rsl6

Księżna Meghan niebawem urodzi. Książę William może przegapić to rodzinne wydarzenie

Księżna Meghan ma urodzić swoje pierwsze dziecko pod koniec kwietnia, więc wszystkie media z zapartym tchem oczekują wiadomości każdego dnia. Tymczasem książę William, wujek wyczekiwanego "Baby Sussex", może przegapić TEN dzień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William, książę Harry, Księżna Meghan i księżna Kate
Książę William, książę Harry, Księżna Meghan i księżna Kate (Getty Images)
d30rsl6

Książę William, starszy brat księcia Harry'ego w dniach 25-26 kwietnia odbędzie zaplanowaną podróż do Nowej Zelandii, żeby złożyć hołd ofiarom ataków terrorystycznych na meczety w Christchurch.

W swoim oświadczeniu Pałac Kensington napisał, że William spotka się z rodzinami ofiar oraz tymi, którzy przeżyli napaść. Jego gospodarzem będzie pani minister Nowej Zelandii.

Po tragicznych wydarzeniach William wraz z Kate, Meghan i Harrym napisali wspólne oświadczenie, w którym łączyli się w bólu z Nowozelandczykami przypominając, że gościli w tym pięknym kraju. Książę i księżna Sussex złożyli kwiaty pod ambasadą Nowej Zelandii.

d30rsl6

Być może właśnie podczas wizyty Williama w dalej Nowej Zelandii księżna Kate urodzi swoje dziecko. Data oczekiwanego porodu nigdy nie została oficjalnie podana, Meghan zdradziła jednak, że będzie do koniec kwietnia. Wiadomo, że media nie dowiedzą się jeszcze tego samego dnia,jak to było trzykrotnie w przypadku porodów księżnej Kate. Nie będzie też pozowania przed szpitalem.
Meghan i Harry postanowili w stosownym dla siebie czasie zaprosić fotografa i wtedy podzielić się radosną nowiną z całym światem.

Wizyta najbliższej rodziny, w tym Kate i Williama też jest przewidziana. Ciekawe, czy wujek zdąży wrócić z podróży.

Zobacz także: jak może wyglądać nowe royal baby?

d30rsl6

Podziel się opinią

Share

d30rsl6

d30rsl6