Trwa ładowanie...

Harry i Meghan zerwali z rodziną królewską na Instagramie. Idzie nowe

Harry i Meghan zrobili czystkę w obserwowanych profilach na Instagramie, co w przypadku rodziny królewskiej nie jest błahym posunięciem. To pokłosie niedawnej zapowiedzi zerwania z dotychczasowym stylem życia.

Harry i Meghan zerwali z rodziną królewską na Instagramie. Idzie noweŹródło: ONS.pl
d12t9e1
d12t9e1

Oficjalne konto księcia i księżnej Susseksu na Instagramie śledzi ponad 10,4 mln użytkowników. Harry i Meghan odwdzięczają się tym samym tylko jednemu profilowi (Good News), choć do niedawna można tam było znaleźć odnośniki do organizacji charytatywnych, a przede wszystkim rodziny królewskiej i jej otoczenia.

Obejrzyj: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

Teraz to się zmieniło. Wyczyszczenie konta książęcej pary zbiegło się ze startem nowej strony internetowej Meghan i Harry'ego, na której będą w przyszłości relacjonować swoje poczynania.

Przypomnijmy, że 8 stycznia Harry i Meghan wydali oświadczenie, które zaczęli słowami: "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową".

Getty Images
Źródło: Getty Images

Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji". Co to oznacza dla ich przyszłości?

d12t9e1

"Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale, w tym na uruchomieniu naszej nowej organizacji charytatywnej".

d12t9e1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12t9e1