Trwa ładowanie...
d11pco7

Harry i Meghan zerwali z rodziną królewską na Instagramie. Idzie nowe

Harry i Meghan zrobili czystkę w obserwowanych profilach na Instagramie, co w przypadku rodziny królewskiej nie jest błahym posunięciem. To pokłosie niedawnej zapowiedzi zerwania z dotychczasowym stylem życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i Meghan ogłosili kontrowersyjną decyzję 8 stycznia
Harry i Meghan ogłosili kontrowersyjną decyzję 8 stycznia (ONS.pl)
d11pco7

Oficjalne konto księcia i księżnej Susseksu na Instagramie śledzi ponad 10,4 mln użytkowników. Harry i Meghan odwdzięczają się tym samym tylko jednemu profilowi (Good News), choć do niedawna można tam było znaleźć odnośniki do organizacji charytatywnych, a przede wszystkim rodziny królewskiej i jej otoczenia.

Obejrzyj: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

Teraz to się zmieniło. Wyczyszczenie konta książęcej pary zbiegło się ze startem nowej strony internetowej Meghan i Harry'ego, na której będą w przyszłości relacjonować swoje poczynania.

d11pco7

Przypomnijmy, że 8 stycznia Harry i Meghan wydali oświadczenie, które zaczęli słowami: "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową".

Getty Images

Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji". Co to oznacza dla ich przyszłości?

"Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Wspólnoty Narodów i naszych patronatów. Ta równowaga geograficzna pozwoli nam wychować syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następnym rozdziale, w tym na uruchomieniu naszej nowej organizacji charytatywnej".

d11pco7

Podziel się opinią

Share

d11pco7

d11pco7