Trwa ładowanie...
ycipk-crlm5x

Harry i Meghan zrobili furorę na ślubie kuzynki. Przyćmili nowożeńców

Książęca para zjawiła się w sobotę w Lincolnshire, gdzie świętowano zamążpójście kuzynki księcia Harry'ego. Panna młoda miała na głowie tiarę, którą w 1981 r. włożyła w dniu ślubu księżna Diana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry pojawili się na ślubie kuzynki.
Meghan i Harry pojawili się na ślubie kuzynki. (Getty Images, Fot: Getty Images)
ycipk-crlm5x

Choć ten dzień miał należeć do Celii McCorquodale i jej ukochanego George'a Woodhouse'a, którzy przysięgli sobie wierność, miłość i uczciwość małżeńską w kościele św. Andrzeja i św. Marii, uwagę zgromadzonych przykuli przede wszystkim książę Harry i Meghan Markle.

Para, która niedawno sama była w podobnej sytuacji, zrobiła furorę. Meghan tego dnia miała na sobie piękną, biało-błekitną i długą suknię. Z filmików opublikowanych w mediach widać, że wysokie obcasy i zwiewna sukienka sprawiły jej nieco trudności przy schodzeniu z małej górki w drodze do kościoła. W pewnym momencie Meghan delikatnie się potknęła. Na szczęście tuż obok był ukochany Harry, który mocno trzymał księżną za rękę.

ycipk-crlm5x

Natomiast panna młoda, Celia McCorquodale, wyglądała równie pięknie. Oprócz subtelnej sukni, miała na sobie tiarę, tę samą, którą w dniu ślubu w 1981 r. włożyła księżna Diana. Ten mały gest jest niewątpliwie wzruszającym gestem i oddaniem hołdu.

Odkąd Harry poślubił Meghan Markle, są na ustach wszystkich. Wobec tego ich każdy krok jest bacznie obserwowany. Szczególnie w przypadku tak ważnych uroczystości, jakim są śluby w rodzinie królewskiej.

ycipk-crlm5x

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-crlm5x

ycipk-crlm5x
ycipk-crlm5x