Trwa ładowanie...
d240unr

Harry odstawił alkohol. Teraz Meghan zabrania mu pić kawę i herbatę

Księżna Sussex chce zadbać o zdrowie swojego ukochanego. Wprowadziła listę rzeczy, od który powinien stronić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry stanowią zgraną parę
Meghan i Harry stanowią zgraną parę (Reuters)
d240unr

W młodości książę Harry był zapalonym imprezowiczem i nie stronił od alkoholu. Na szczęście Meghan konsekwentnie go zmienia i stara się wyrobić w nim zdrowe nawyki. Książę na znak solidarności z ciężarną żoną zrezygnował już ze spożywania napojów wyskokowych. Meghan postanowiła pójść o krok dalej i dała mu inne szczegółowe wytyczne dotyczące odżywiania. Księżna chce, żeby pił przede wszystkim wodę mineralną. Jak donosi informator "Sunday Express", zakazała Harry'emu pić nawet kawy i herbaty, na co on przystał.

Ponoć inni członkowie rodziny królewskiej są wdzięczni Meghan za to, że ma tak zbawienny wpływ na księcia, który dotychczas był wyjątkowo niepokorny i ze zdrowym stylem życia niewiele go łączyło. Widać było, że w Boże Narodzenie Harry wyglądał o wiele lepiej, a podczas polowania w Sandringham cieszył się dobrą kondycją.

d240unr

- Biorąc pod uwagę, że pił na umór od kiedy był młodym nastolatkiem, jest to niezłe osiągnięcie - dodaje źródło "Sunday Express".

37-letnia księżna Sussex zapoznała też Harry'ego z jogą i zachęca go do regularnych ćwiczeń. Taka żona to prawdziwy skarb!

d240unr

Podziel się opinią

Share

d240unr

d240unr