Trwa ładowanie...
d2rb9id

"Harry, widzę cię!" Halle Berry nabija się z syna Diany i jego zdjęć z młodości

Brytyjskie gazety żyją opublikowanymi właśnie zdjęciami księcia Harry'ego. Na jednym z nich znajduje się pewien szczegół, który wypatrzyła Halle Berry. I odpowiednio go skomentowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Gwiazda "Śmierć nadejdzie jutro" wypatrzyła się na zdjęciu
Gwiazda "Śmierć nadejdzie jutro" wypatrzyła się na zdjęciu (Getty Images)
d2rb9id

Brytyjskie gazety żyją opublikowanymi właśnie zdjęciami księcia Harry'ego. To część sesji, którą wykonali reporterzy krótko przed tym, jak opuścił mury Eton Collage.

Widać na nich wnętrze sypialni Harry'ego, które nie różni się niczym od pokoju statystycznego nastolatka. Lekki nieporządek, brudne kubki, książki, zdjęcie mamy, piłkarska flaga i obowiązkowy plakat z seksowną modelką na ścianie. Ale jest jeden szczegół, który przeoczyły media.

d2rb9id

ZOBACZ TEŻ: dojrzałe i seksowne gwiazdy show-biznesu

Na wzorzystej makatce wiszącej koło biurka Harry'ego widnieje wycięta ze zdjęcia Halle Berry. Nie widać jej na pierwszy rzut oka, bo stapia się z tłem. Okazuje się, że osobą, która ją wypatrzyła, jest sama aktorka.

Berry pochwaliła się swoim spostrzeżeniem na Twitterze, zamieszczając zabawny wpis, opatrzony odpowiednią emotką:

d2rb9id

*- Ok, #KsiążęHarry, widzę cię! *

Zdjęcia, które biją właśnie rekordy popularności w sieci, zostały zrobione w 2003 r., kiedy Harry kończył Eton. Do tej pory znany był wycinek z tamtej sesji. Bardziej intymne ujęcia, pokazujące Harry'ego jako zwykłego chłopaka, trafiły do mediów dopiero teraz.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2rb9id

Podziel się opinią

Share
d2rb9id
d2rb9id