ycipk-882p83

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub. Ukrywali to dość długo

Heidi Klum w tajemnicy przed światem wyszła za mąż po raz trzeci. Pobrała się z Tomem Kaulitzem, gitarzystą zespołu Tokio Hotel. Co ciekawe, małżeństwem są już od kilku miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heidi Klum i Tom Kaulitz są małżeństwem od lutego 2019 roku
Heidi Klum i Tom Kaulitz są małżeństwem od lutego 2019 roku (East News)
ycipk-882p83

Heidi Klum i Tom Kaulitz są parą od maja 2018 roku. Planując ślub, zainspirowali się historią Justina Biebera i Hailey Baldwin. Udało im się pobrać w tajemnicy przed całym światem i całkiem długo to utrzymać. Modelka i muzyk zostali małżeństwem 22 lutego tego roku - równo rok od pierwszego spotkania.

Dodajmy, że Kaulitz oświadczył się modelce w grudniu 2018 roku. Między zakochanymi jest 16 lat różnicy.

To trzecie małżeństwo Heidi Klum. Pierwszym mężem był aktor Ric Pipino. Rozwiedli się w 2002 roku, po 5 latach małżeństwa. Kolejny partnerem niemieckiej modelki był piosenkarz Seal, wcześniej związany z Tyrą Banks, jej bliską koleżanką. Artysta i Klum pobrali się 10 maja 2005 roku na plaży w Meksyku. 6 lat później sąd orzekł o separacji. Rok później wystąpiła o rozwód. Z tego związku ma córkę Lou Sulolę oraz synów Henry’ego i Johana.

ycipk-882p83

ZOBACZ TEŻ: Nowy chłopak Heidi Klum ma żonę. Nie zamierza się z tym jednak ukrywać

Heidi Klum spotykała się też z wokalistą Red Hot Chilli Peppers Anthonym Kiedisem i byłym szefem zespołu Renault w Formule 1 Flavio Briatore. Z tym drugim ma córkę Leni, ale modelka wolała, by wychowywał ją Seal.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-882p83

ycipk-882p83
ycipk-882p83