ycipk-3j4hwd

Heidi Klum świętowała Dzień Matki. Pokazała osobiste wideo

Heidi Klum świętowała Dzień Matki. Z tej okazji opublikowała filmik, który wzbudził dyskusję wśród jej fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heidi Klum świętowała wyjątkowy dzień
Heidi Klum świętowała wyjątkowy dzień (ONS.pl, Fot: AFF)
ycipk-3j4hwd

Dzień Matki to wyjątkowe święto. W tym czasie gwiazdy (i nie tylko) wyjątkowo chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami z mamami i składają im życzenia.

Ba, z uwagi na to, że ich posty mają często imponujący zasięg, wywołują publiczną dyskusję. W wielu krajach europejskich jest obchodzony w drugą niedzielę maja. W mediach społecznościowych zaroiło się w tym dniu od czułych wpisów celebrytów.

Wyjątkowy dzień skłonił do refleksji i wspomnień także Heidi Klum. Modelka jednak zamiast składać życzenia, podzieliła się jednym z ważniejszych dla niej momentów (jest mamą trójki dzieci: 14 letnią Leni, 9-letniego Henry'ego, 8-letniego Johana oraz 5-letniej córki Lou).

ycipk-3j4hwd

Zobacz także: Olga Kalicka karmi piersią. Pokazała zdjęcie

Klum zamieściła na swoim profilu na Instagramie wideo z jedną z córek. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego ani wzbudzającego dyskusję. Modelka zdecydowała się jednak na filmik, w którym karmi piersią pierwsze dziecko.

W komentarzach zaroiło się od krytycznych głosów. "Kto chciałby to oglądać?", "Pokazała za dużo", "Ten film jest zbyt prywatny" - pisali internauci. Inni podkreślili, że to naturalna czynność i nie powinna dziwić.

ycipk-3j4hwd

Post Klum przypomniał głośną kwestię publicznego karmienia, którą w ostatnim czasie podjęło wiele gwiazd. Dzieliły się zdjęciami z momentu karmienia w mediach społecznościowych, podkreślając, że to jedna z najbardziej naturalnych czynności.

A wy co o tym sądzicie?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3j4hwd

ycipk-3j4hwd
ycipk-3j4hwd