Trwa ładowanie...

Heidi Klum zwolniła własnego ojca. Przez lata był jej menadżerem

Heidi Klum i jej ojciec Günther Klum już razem nie pracują. Rozstali się po cichu i bez publicznego prania brudów. Powodem mogło być zamążpójście 46-letniej modelki. A konkretnie - jej nowy partner.
Share
Heidi Klum z ojcem
Heidi Klum z ojcemŹródło: Getty Images
d38bbvu

Heidi Klum w 2019 r. wyszła za mąż za młodszego o kilkanaście lat gitarzystę zespołu Tokio Hotel, Toma Kaulitza. Związek z 30-latkiem odbił się na karierze Klum, ale w sposób, którego nikt nie przewidział. Pomiędzy Tomem a ojcem modelki doszło do spięć. Günther nie był obecny na ślubie córki, który odbył się na Capri w sierpniu zeszłego roku. Teraz wiadomo, że pan Klum już nie pracuje dla córki.

Mężczyzna był odpowiedzialny za jej interesy przez dekady, również wtedy gdy modelka była partnerką Seala. Nowy związek okazał się jednak powodem do rozpadu relacji pomiędzy menadżerem i jego klientką. Pomiędzy Klumami, podobno, nie jest dobrze także prywatnie.

- To strasznie smutne - powiedział przyjaciel Heidi o napiętym związku ojca i córki. - Od lat jest ważną częścią jej życia, nie tylko w biznesie, ale i w życiu prywatnym.

d38bbvu

O zwolnieniu Kluma napisał serwis Daily Mail.

Heidi Klum i jej młody partner. Miał żonę, gdy zaczęli się spotykać

Ojciec zajmował się karierą Heidi niemal przez 40 lat. Wspólnie największe sukcesy odnosili od początku lat 90. To wtedy założyli razem firmę. Teraz okazuje się, że modelka stworzyła własną działalność, a w dokumentach nie ma ani słowa o Güntherze. Mężczyzna miał prawo przejść już na emeryturę - ma 74 lata - ale zagraniczne media węszą w tym znacznie bardziej kontrowersyjną historię.

Heidi Klum z rodzicami w 2003 r. Getty Images
Heidi Klum z rodzicami w 2003 r.Źródło: Getty Images

Klum nie współpracuje już bowiem także z prawnikami, których polecał jej ojciec. Wygląda na to, że całkiem się od niego odcięła. Przynajmniej zawodowo. Ale problemy tej dwójki mogą sięgać głębiej. Mama Heidi miała mówić na ślubie córki, że jej ojca zabrakło na uroczystości ze względu na uraz kolana. Ale już dzień później Kluma widziano spacerującego po centrum ogrodniczym w Bergisch Gladbach, gdzie mieszka.

d38bbvu

Informator powiedział Daily Mail: - Coś dramatycznego musiało wydarzyć się między Heidi i Güntherem. Inaczej nie przegapiłby ślubu córki.

Znajomy Heidi przypuszcza, że Klum przestał być dla córki najważniejszym mężczyzną i bardzo źle to znosi.

Heidi Klum z ojcem Getty Images
Heidi Klum z ojcemŹródło: Getty Images

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

d38bbvu

Podziel się opinią

Share
d38bbvu
d38bbvu