WP

Henryk Gołębiewski walczy o zdrowie. Grozi mu kalectwo

Problemy znanego aktora nie mają końca. Ze zdrowiem Henryka Gołębiewskiego i jego żony jest coraz gorzej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Henryk Gołębiewski
Henryk Gołębiewski (East News, Fot: East News)
WP

O niepokojącej sytuacji życiowej Henryka Gołębiewskiego pisaliśmy już kilka miesięcy temu. Rozmawialiśmy wówczas z aktorem, który zapewniał nas, że u niego wszystko w porządku. Teraz dowiadujemy się, że stan jego zdrowia znacznie się pogorszył. Niepokojące wieści dotyczą także jego żony.

Jak informuje "Super Express", aktor doznał groźnego złamania stopy. Urazu doznała także jego partnerka. Znany widzom Poldek z "Podróży za jeden uśmiech" musi się nią opiekować, choć sam wymaga medycznego wsparcia.

WP

Jak dowiedział się tabloid, Gołębiewski zamiast na rehabilitację jeździ z Warszawy do Wrocławia na plan serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Ponadto, ostatnio Henryk, mimo tego że sam ledwo się porusza, dotarł o kulach, aby odebrać ze szpitala swoją żonę.

- Jak wcześniej byłem na wózku, to żona się mną opiekowała, a teraz ja się nią zajmuję i nie wiadomo, jak długo będzie wymagała mojej opieki - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Gołębiewski.

To nie był dobry rok dla aktora. Od długiego czasu ma problemy ze zdrowiem, z pieniędzmi i z alkoholem. Udało mu się pokonać raka nosa, jednak potem wpadł w nałóg i przez alkohol tracił każdą pracę.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP