Trwa ładowanie...

Honorata Skarbek odniosła się do śmierci Zombie Boya. "Zapamiętam go jako tajemniczego introwertyka"

Informacja o śmierci mężczyzny znanego pod pseudonimem Zombie Boy poruszyła cały świat. Honorata Skarbek w szczególny sposób przeżyła tę tragedię, ponieważ wystąpił w jej klipie. Pogrążona w smutku postanowiła skomentować odejście Ricka Genesta i przekazała też ważną wiadomość do fanów.

Honorata Skarbek odniosła się do śmierci Zombie Boya. "Zapamiętam go jako tajemniczego introwertyka"Źródło: ons.pl, fot: Daniel Wysocki
dkynd62
dkynd62

Honorata Skarbek miała okazję współpracować z Zombie Boyem podczas tworzenia teledysku do piosenki "Sabotaż". "Dzisiaj w nocy dowiedziałam się, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy, nie żyje, popełnił samobójstwo. Jestem załamana tym faktem i przeraża mnie to, że coraz częściej dowiadujemy się z mediów i codziennego życia o osobach, które odbierają sobie życie przez różnego rodzaju choroby psychiczne, zazwyczaj napędzane używkami, wykańczającym trybem życia, brakiem zrozumienia. Z czym często zmagają się całkiem sami, często pozornie otaczając się gronem "bliskich" osób” – zaczęła wypowiedź na Instagramie.

W związku z nowymi faktami, ustalono czas i miejsce zgonu. Rick Genest zmarł 1 sierpnia w Montrealu. Nie podano jeszcze przyczyny, dlatego też o samobójstwie mówi się nieoficjalnie.

"Zapamiętam go jako tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnętrznego, był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy, a mimo osiągnięcia w szybkim czasie bardzo dużego sukcesu, pozostał skromny i pokorny” – wspomina Skarbek.

Tragiczne wydarzenia postanowiła jednak wykorzystać do tego, żeby przekazać informację do ludzi, którzy mogą mieć problemy i myślą o samobójstwie. "Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami ze swoimi problemami. Wspierajcie swoich bliskich, znajomych, przyjaciół i nigdy nie bagatelizujcie tego, z czym się zmagają. Jeśli masz jakieś myśli samobójcze, masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 116 111” – zaapelowała na końcu.

dkynd62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkynd62