Trwa ładowanie...

#Hot16Challenge2 w wykonaniu kolejnych gwiazd. Cel zbiórki przekroczony ponad dwukrotnie

Hitem ostatnich tygodni jest akcja #hot16challenge2. Cel zbiórki, jaka została przy okazji wyzwania zorganizowana, został przekroczony ponad dwukrotnie. Mimo to wciąż trwa i dołączają się do niej kolejne polskie gwiazdy. Zobaczcie kilka nowych ciekawych występów.

#Hot16Challenge2 w wykonaniu kolejnych gwiazd. Cel zbiórki przekroczony ponad dwukrotnieŹródło: YouTube.com
d10dez6
d10dez6

#Hot16challenge2 to inicjatywa wywodząca się ze środowiska hiphopowego. Każdy artysta nagrywa 16 wersów na dowolny temat do wybranej przez siebie melodii i nominuje kolejne osoby. Po raz drugi akcję zainicjował raper Solar. Tym razem jej cel jest szczytny - zorganizowana została zbiórka na wsparcie dla polskiej służby zdrowia. W tej chwili zebrana kwota to ponad 2,3 mln zł.

Celem było milion złotych, ale zbiórka trwa dalej. Dołączają się do niej kolejne gwiazdy showbiznesu. W ciągu ostatniej doby w sieci ukazały się kolejne "szesnastki", m.in Beaty Kozidrak, Sebastiana Karpiela-Bułecki, Roberta Górskiego w ramach show "Ucho Prezesa", Gole uOrkiestra, Katarzyny Żak, Honoraty Skarbek i wielu innych.

Wcześniej swoje piosenki spośród osób niezwiązanych ze środowiskiem hiphopowym nagrali m.in. Andrzej Seweryn, prezydent Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke, Maria Peszek, Enej, Igor Herbut, Kayah, Roksana Węgiel, sanah, Natalia Kukulska, Tomasz Kammel, Maryla Rodowicz, Kwiat Jabłoni, Michał Wiśniewski i inni.

Zobaczcie kilka nowych występów w ramach akcji #hot16challenge2. Akcja wciąż trwa, na dniach będą dalej się ukazywać.

d10dez6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10dez6