Trwa ładowanie...

Ma do siebie dystans. "Dziękuję prezydentowi, że mnie odmroził przed sylwestrem"

Maryla Rodowicz odpowiedziała na nominację prezydenta Andrzeja Dudę i Dawida Kwiatkowskiego do wyzwania #hot16challange2. Zarapowała, co jej w duszy gra.

Ma do siebie dystans. "Dziękuję prezydentowi, że mnie odmroził przed sylwestrem"Źródło: ONS
d2cu2wp
d2cu2wp

Wokalistka podniosła rzuconą jej rękawicę i przyłączyła się do szczytnej akcji, której celem jest zbiórka pieniędzy na dofinansowanie służby zdrowia walczącej z pandemią. Przy okazji ikona polskiej sceny muzycznej pokazała, że ma do siebie dystans. Zaczęła rapować słowami: "dziękuję prezydentowi, że mnie odmroził przed sylwestrem\ wolałabym przespać COVID, ale nawinę, skoro już tutaj jestem".

Mimo, że Maryli Rodowicz było bardzo miło, że nominacje otrzymała od samego prezydenta, w swojej zwrotce nie poszczędziła słów krytyki wobec rządu. "Propsy za challenge ziomale, dzięki wam trochę powietrza złapię\ bo premier chciał nas wcale albo odmrozić na setnym etapie" - rzuciła o sytuacji artystów.

Zobacz: #hot16challenge2 - o co chodzi? Łona wszystko wyjaśnia

Gwiazda ubolewa, że odwołano wszelkie imprezy muzyczne, podczas gdy ona "chciałaby ruszyć w trasę, choćby do Ełku". Zapewniła, że gdy tylko uporamy się z pandemią koronawirusa, z jej ust ponownie padną słowa kultowej piosenki: "niech żyje bal!".

d2cu2wp

Trzeba przyznać, że choć rap 74-letniej piosenkarki momentami brzmiał nieporadnie, należy docenić ją za wysiłek i podążanie za trendami. Trudno zresztą odmówić samemu prezydentowi. Nominowane przez Andrzeja Dudę zespoły Golec Orchiestra i Pectus również zapowiedziały, że wypuszczą swoje utwory. Jak dotąd, tylko Sebastian Karpiel-Bułecka nie potwierdził, czy przyłączy się do akcji #hot16challange2 po wywołaniu go przez prezydenta.

d2cu2wp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cu2wp