Trwa ładowanie...

#Hot16Challenge2: Kwota zbiórki przekroczyła kolejny milion. Do zabawy dołączył redaktor Wirtualnej Polski

Akcja #hot16challenge2 wciąż jest hitem mediów społecznościowych. Do zabawy dołączają już nie tylko artyści, ale też osoby spoza przemysłu kulturowego. Swój utwór nagrał nawet jeden z redaktorów WP. Kwota zbiórki przekroczyła za to kolejny milion złotych.

#Hot16Challenge2: Kwota zbiórki przekroczyła kolejny milion. Do zabawy dołączył redaktor Wirtualnej PolskiŹródło: YouTube.com
d3p4q4i
d3p4q4i

#Hot16Challenge2 to druga edycja zabawy zainicjowanej przez rapera Solara, w której artyści nagrywają swoje 16 wersów na dowolny temat pod dowolną melodię. Później nominują kolejne osoby. W tym roku akcja wykroczyła poza hip hop i dołączyli do niej aktorzy, lektorzy, politycy, i artyści z innych gatunków muzyki.

W tym roku akcja ma też szczytny cel - trwa jednocześnie zbiórka pieniędzy na wsparcie dla polskiej służby zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Docelową kwotą było milion złotych, ale zostało przekroczone już 3 mln zł.

W ostatnich dniach w wyzwaniu wzięli udział m.in. C-Bool, Kabaret OT.TO, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Bovska, Piotr Rubik, Kamil Bednarek, Maja Ostaszewska, Dawid Woliński, Ania Wyszkoni i inni.

Nominowany przez Monikę Miller był dziennikarz Wirtualnej Polski Oskar Netkowski i odpowiedział na nominację.

d3p4q4i

Zobaczcie kilka ostatnich zwrotek w ramach #hot16challenge2, w tym naszego redaktora.

Poniżej wideo z kilku ostatnich występów w ramach #hot16challenge2.

d3p4q4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p4q4i