Trwa ładowanie...
ddals2a

Jest hitem sieci! To nagranie przejdzie do historii

Majka Jeżowska podbiła serca internautów swoją zwrotką w ramach #hot16challenge2. Artystka stanęła na wysokości zadania i zaśpiewała dla medyków. To trzeba zobaczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Majka Jeżowska rapuje w ramach #hot16challenge
Majka Jeżowska rapuje w ramach #hot16challenge (ONS)
ddals2a

Majka Jeżowska od lat jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej hity takie, jak "A ja wolę moją mamę", czy "Wszystkie dzieci nasze są" zna każdy. Nie wszyscy jednak wiedzieli, że piosenkarka potrafi rapować! Tę umiejętność Majka Jeżowska zaprezentowała fanom w ramach popularnego challenge'u #hot16challenge2.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Piosenkarka została nominowana przez Rafała Brzozowskiego. Swoje 16 wersów wykorzystała głównie, by podziękować i okazać wsparcie medykom.

ddals2a

"Lekarzy trzeba doceniać, szanować i wspierać finansowo cały czas" - powiedziała Majka Jeżowska w opublikowanym filmie. Dodatkowo gwiazda zdradziła, że challenge jest jej bliski tym bardziej, że jej tata był lekarzem w Nowym Sączu, a siostra jest dentystką.

Zobaczcie zresztą sami:

Jak podoba się wam 16 wersów artystki?

ddals2a

Co to jest #Hot16Challenge?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo, tym samym zachęcając fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

Jak tłumaczy portal "Spiders Web", zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

ddals2a

Podziel się opinią

Share
ddals2a
ddals2a