Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Hugh Laurie znów wcielił się w rolę House'a. By skomentować pandemię

Gdyby najsłynniejszy serialowy lekarz istniał naprawdę, to co powiedziałby o pandemii koronawirusa? Hugh Laurie, który wcielał się w postać dr House'a przez osiem lat, wie jak brzmiałaby rada dawnego bohatera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hugh Laurie apeluje do fanów na Instagramie
Hugh Laurie apeluje do fanów na Instagramie (Materiały prasowe)
d3lkm9l

Pamiętacie dr. House'a? Słynny lekarz przez kilka sezonów odkrywał największe medyczne zagadki na oczach tysięcy widzów na całym świecie. Dziś Hugh Laurie robi już w swojej aktorskiej karierze co innego. Ale na jego komentarz o pandemii czekali internauci.

"Nie mogę mówić za House'a - oczywiście nikt nie używał mądrzejszych słów - ale jestem niemal pewny, że powiedziałby, że nie jest ważne wyleczenie koronawirusa. To jest epidemia a nie problem diagnostyczny. Rozwiążemy go wspólnie, zostając w izolacji" - napisał na swoim instagramowym profilu Hugh Laurie.

Zobacz wideo:

Jego słowa wykorzystał magazyn "E!News". Na Instagramie zamieścił zabawną sklejkę i zachęcił czytelników: "Proszę, zostańcie w domu" ("house" w języku angielskim oznacza "dom"). Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać. Wszyscy dali wyraz tęsknocie za kultową postacią telewizyjną.

d3lkm9l

Zobacz też: Michał Piróg ostrzega fanów: "Ten wirus to nie zabawa"

"Gdybyśmy jedynie mieli House'a!", "Tęsknię za Housem", "Zamiast czytać, wolałabym usłyszeć, jak mówi to swoim własnym głosem" - komentowali fani.

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l