Trwa ładowanie...

Ida Nowakowska marzy o dzieciach. Z mężem żyje na odległość

Ida Nowakowska wyszła za mąż 4,5 roku temu i nadal nie udało jej się zostać mamą. "Ufam, że jest w tym jakiś Boski plan" – mówiła w najnowszym wywiadzie tancerka i prezenterka telewizyjna, która od dawna marzy o wielodzietnej rodzinie.

Ida Nowakowska marzy o dzieciach. Z mężem żyje na odległośćŹródło: ONS.pl
d1luzpf

Ida Nowakowska w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" opowiadała o małżeństwie z Amerykaninem, który mieszka w Paryżu. Nie mogło też zabraknąć pytań o plany związane z macierzyństwem i znaczenie wiary w jej życiu. Gwiazda "Dance, Dance, Dance" podkreśliła, że zawsze była osobą wierzącą, ale teraz, gdy stała się rozpoznawalna, zwraca się na to szczególną uwagę.

Obejrzyj: Nowakowska: "Ewy nie lubię, bo jest za zgrabna"

Niedawno zrobiło się głośno o wypowiedzi Nowakowskiej, która polecała szukać męża… w kościele. "Nie krytykuję portali randkowych, bo pewnie i tam można znaleźć miłość. Myślę jednak, że w świątyni prędzej trafimy na kogoś, z kim będą wiązać nas wspólne ideały, spojrzenie na świat i zgodne wychowanie dzieci. (…) Myślę, że religia porządkuje nasz świat" – mówiła w "Dobrym Tygodniu".

d1luzpf

Mężczyznę swojego życia poznała 10 lat temu, a od 4,5 roku są małżeństwem. Wspólnie marzą o dużej rodzinie, choć obecnie mieszkają osobno. Ona pracuje w Warszawie, on mieszka i kształci się w Paryżu.

- Myśleliśmy, że zostaniemy rodzicami jako 20-latkowie, a ja już dobiegam trzydziestki i jeszcze nie jestem mamą. Ufam jednak, że jest w tym jakiś Boski plan, a On tak to ułożył, że wszystko nastąpi w odpowiednim momencie – wyznała Nowakowska, która 7 grudnia skończyła 29 lat.

d1luzpf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1luzpf